Klausytojų teismui - debiutinis Liam'o Gallagher'io grupės "Beady Eye" albumas (+ audio)

Internete jau pasirodė debiutinis naujosios Liam‘o Gallagher‘io grupės „Beady Eye“ albumas „Different Gear, Still Speeding“.

Steve‘o Lillywhite‘o prodisuotas įrašas oficialiai bus išleistas šių metų vasario 28-ąją dieną, tačiau jau vasario 14-ąją dieną socialinio tinklo „Twitter“ sistemoje pasirodė visi naujojo disko kūriniai.

Naujasis įrašas dar iki pasirodymo spėjo sulaukti išskirtinio dėmesio, o vertinimai daugiausiai buvo teigiami, nors pasitaikė ir aštresnės kritiko strėlių.

Žurnalo „Q“ apžvalgininkas Simon‘as Goddard‘as diskui skyrė keturias iš penkių žvaigždučių ir apibūdino įrašą kaip „stipriausią Liam‘o sukurtą darbą“ nuo „(What's the Story) Morning Glory?“ laikų. Tuo tarpu Garry Mulholland‘as iš „Uncut“ skyrė tris žvaigždutes ir tikino, jog diskas vargiai prilygsta „Oasis“ albumui „Definitely Maybe“. „Mojo“ albumui taip pat skyrė tris balus iš penkių, o „The Fly“ įrašą pavadino „nuobodžiu“ ir prilipdė jam „nusivylimo“ etiketę.

Žinoma, kritikų žodis ne visuomet nusako tai, kaip yra iš tikrųjų, todėl kviečiame jau dabar įvertinti debiutinį „Beady Eye“ albumą „Different Gear, Still Speeding“ ir savo pačių nuomones pateikti komentaruose. .


   

Facebook comments