Klube ,,Global“ skambės deguonies prisotinta Jerome Robins muzika

Šeštadienį (2007 06 09) klube ,,Global“ svečiuojasi internacionalus didžėjus Jerome Robins ir uostamiesčio šokių muzikos mylėtojams žada gaivią, deguonies prisotintą muzikos dozę.

Jerome Robins yra viena svarbiausių figūrų Kanados šokių muzikos scenoje, šeimininkas žinomos internetinės įrašų parduotuvės ,,Release Records“, nepriekaištingai aptarnaujančios pasaulio didžėjus. 2001 – aisiais Jerome pradėjo kurti – nuo tada ir gimė jo pseudonimas ,,Oxygen“.

Jerome drauge su bendraminčiais sukūrė tokius populiarius kūrinius kaip ,,Trouble Souls“ ir ,,Inside Me“. Juos grojo daugelis žinomų progressive bei house didžėjų, pavyzdžiui, Deep Dish, kurie šiuos kūrinius įtraukė į savo legendinį rinkinį ,,Global underground“ # 25 Toronto. Taip pat neseniai baigė ,,This Is Miami” remiksus, kuriuos Sander Kleinenberg išleido šokių muzikos rinkinyje Top 40.

Jerome drąsiai galima vadinti kūrėju. Jis savo remiksus padarė tokioms leidybinėms kompanijoms kaip ,,Release Records”, ,,Release Grooves”, ,,Whoop! Records (London)”, ,,Stereo Recordings (Spain)” ir kt., o paties originalius kūrinius išleido savo ,,X-Series kompanijoje”, taip pat ,,O Recordings (Miami)”, ,,Curvve Records”, ,,Hi-Bias (Toronto)” ir ,,Baroque Records (UK)”.

Nepaisant įtempto darbo grafiko ,,Release Records” kompanijoje, laiko studijoje prie naujų kūrinių bei remiksų, Boa rezidencijos, Jerome važinėja po pasaulį ir linksmina įvairių šalių klubinėtojus: Kanados, JAV, centrinės bei pietų Amerikos, Europos.

Drauge su Jerome didžiojoje salėje lankytojus linksmins ir rezidentas Dj Mindaugėlis, kuris šeštadieniais čia pasirodo retai, tad bus puiki proga išgirsti du profesionalius šokių muzikos atstovus.


   

Facebook comments