Kovo 31-ąją dieną - naujas Kipisho albumas

Kipishas pristatys savo naujausią albumą "Formatai - neformatai" jau kovo 31 dieną.

"Naujas albumas man simbolizuoja naujo gyvenimo pradžią, labai džiaugiuosi, kad jau penktadienį, klube "Connect" galėsiu pristatyti savo antrąjį solinį albumą klausytojams. Naujas etapas tai tarsi atgimimas iš naujo, atsisakiau fonogramos ir aplamai pasikeitė mano siekiai, šiuo metu mane domina tik muzika ir kūryba. Labai džiaugiuosi, kad yra draugų muzikantų, kurie taipogi palaikys mane pristatymo koncerte savo dainomis."

Pristatymo koncerte kartu su Kipishu pasirodys tokie muzikantai, kaip grupė "Skamp", "Tabu", taip pat naujas perspektyvus reperis Skripas, bei reggae vakarelių liūtai "Soul Star System".

Specialiai pristatymo koncertui ruošia pasirodymą senieji Kipisho kolegos, muzikantai iš projekto "Green Sun Club", - "kartu atliksim naujausią dainą, akomponuojant akustinei gitarai.

"Be dainų iš naujo albumo skambės keli seni kūriniai, kurie suteiks koncertui įvairumo. Visų svarbiausia, kad albumo pristatymui skirtas pasirodymas nėra kažkoks reklaminis triukas, pagrindinis tikslas - geras nuoširdus koncertas. Nepamirskit nusiteikti pozityviai!!!" - šypsosi muzikantas.


   

Facebook comments