K.Perry savo mergvakarį atšventė kartu su 25 draugėmis

Dainininkės Katy Perry laisvas ir nepriklausomas gyvenimas eina į pabaigą ir šeštadienį ji atšventė mergvakarį, praneša „People“. K. Perry, pasipuošusi šydu iki žemės, atvyko į Las Vegaso „Hard Rock Hotel Beach“ klubą su 25 merginomis, tarp kurių buvo ir Rihanna. Visos merginos nešėsi pripučiamus mergvakario tematikos objektus.

Merginos linksminosi uždarame VIP namuke, gurkšnojo šampaną, alų ir degtinę, kramsnojo vieno kąsnio užkandžius.

K. Perry dėvėjo baltą bikinį ir akinius nuo saulės, atrodė atsipalaidavusi, tačiau, į vakarėlio pabaigą išgėrė per daug. Atvykusi į baseiną ji parašė „Twitter“ svetainėje: „Registruojuosi kepenų transplantacijai“.

Mylimosios K.Perry gynimas nuo paparacų R.Brandui atsiėjo 20 tūkst. dolerių

Komiką Russellį Brandą suėmė už susistumdymą Los Andželo oro uoste su paparacu, kuris įkyriai bandė nufotografuoti jo sužadėtinę Katy Perry, rašo telegrapf.co.uk. 35 m. aktorius papasakojo policijai, kad tarptautiniame Los Andželo oro uoste susikibo su paparacu, nes šis bandė nufotografuoti K. Perry sijoną.

K. Perry išreiškė padėką sužadėtiniui socialinio bendravimo svetainėje „Twitter“: „Jei peržengsit ribą ir norėsit pakišti fotoaparatą man po sijonu, sužadėtinis mane apgins.“

R. Brandą sulaikė už muštynes, vėliau paleido už 20 tūkst. dolerių užstatą.
Bulvarinis interneto leidinys TMZ patalpino incidento filmuotą medžiagą. Matyti, kaip oro uoste K. Perry ir R. Brandą apspinta paparacai, paskui R. Brandas pastumia vieną paparacą.

R. Brandas pasipiktino, kad buvo sulaikytas policijos. Vėliau, kai advokatas atvyko pasiimti aktoriaus iš policijos nuovados, jis dar kartą išreiškė pasipiktinimą.


   

Facebook comments