KRS-One ruošiasi "Hip-Hop'o pripažinimo savaitei"

Hip-Hop'o veteranas KRS-One, turintis beveik 20-ies metų buvimo scenoje patirtį, gegužės 16-23 dienomis organizuoja jau šeštąją kasmetinę Hip-Hop'o pripažinimo savaitę (Hip-Hop Appreciation Week), kurios metu vyksta repo legendų pasirodymai, skaitomos paskaitos apie Hip-Hop'o istoriją, rengiamios specialios radijo ir televizijos laidos. Visas šis renginys - tai projektas 1998-aisiais įkurtos organzacijos "Temple of Hip-Hop", kurios idėjinis lyderis yra KRS-One.

"Įrašų kompanijos pateikia Hip-Hop'ą kaip kažkokį produktą," sakė KRS-One. "Hip-Hop'as bet kokiu atveju turi būti išsaugotas kaip kultūra, nešanti teigiamas idėjas, ir oficialiai įteisinta, kad ją galėtų teisingai suprasti ateities kartos. Visi mano, jog repas yra visas Hip-Hop'as ir kai tu sakai repas, tai iš karto reiškia visą Hip-Hop'ą. Sakydami Hip-Hop'as, jūs turite galvoti apie MC meną, DJ meną, B-Boy meną, graffiti meną, beat-boxing'o meną. Be to jūs turite prisiminti šios kultūros stilių, aprangą, kalbą, filosofiją, idėjas. Kai sakote Hip-Hop'as - jūs turite omenyje kultūrą, kuri turi būti žymima iš didžiosios H raidės. Dabar Hip-Hop'as tampa produktu, o ne kultūra. Repas gali būti produktas, bet kai juo vadinamas Hip-Hop'as, tai jau negerai. Štai todėl mes įkūrėme organizaciją ir stengiamės apšviesti žmones. Mes nenorime, kad ateinančios kartos nebūtų klaidinamos ir nepasiduotų blogai komercinio repo įtakai."

Norėdami gauti daugiau informacijos apie organizaciją ir apie patį jos įkūrėją, apsilankykite svetainėje Templeofhiphop.org.


   

Facebook comments