Kylie Minogue: "Palikite Olivier ramybėje"

Kylie Minogue paprašė savo gerbėjų, kad šie jos buvusį vaikiną Olivier Martinez‘ą paliktų ramybėje – „Jis paprasčiausiai nenusipelno visų tų įžeidinėjimų ar sarkazmo, kurio subjektu dabar tapo“ – pareiškė ji savo internetinėje svetainėje.

Minogue ir Paryžiuje gimęs aktorius Martinez apie savo išsiskyrimą paskelbė vasario 2-ąją dieną, praleidę kartu net keturis metus. Poros išsiskyrimas sekė po to, kai pasirodė pranešimai apie tai, jog 41-erių Martinez‘as sausio pabaigoje Los Andžele porą kartų buvo pastebėtas su jaunesne moterimi, kai tuo tarpu 38-erių Minogue buvo pasilikusi D. Britanijoje.

Penktadienio vakarą „kylie.com“ pasirodžiusioje žinutėje, Minogue rašo: „Matydama, kaip pastaruoju metu elgiamasi su Olivier, aš galiu tik pakartoti, kad visų tų įžeidimų, kurių taikiniu tapo, jis nenusipelnė. Tam, kam aš jaučiu begalinę meilę ir pagarbą bei puikų ryši, tai yra itin neteisinga – šmeižiamas nuoširdus žmogus. Norėčiau paprašyti jūsų, mano gerbėjai, parodytu paramą tiek man, tiek Olli, nes išsiskyrimai niekuomet nėra lengva.“

Praėjusį antradienį, pop žvaigždė pirmą kartą po skyrybų pasirodė viešai – Londono muziejuje ji pristatė savo sceninių kostiumų parodą. Žurnalistams ji pareiškė, kad Martinez‘as ją palaikė ir siuntė jai geriausius linkėjimus tam vakarui.

„Viskas yra gerai,“ teigė ji. Penktadienį, pristatydama savo kvepalus „Darling“, Minogue atmetė visus spaudos kaltinimus nelojalumu, kuriuo neva pasižymėjo Martinez‘as. Ji taip pat pareiškė gerbėjams – kai kurie iš jų susitikimo su žvaigžde laukė visą naktį stingdančiame šaltyje – „Aš jaučiuosi gerai“.


   

Facebook comments