L.Adomaitis: "Jaučiuosi atradęs save miuzikle"

Alytuje liepos 05d. įvyko grandiozinio projekto - roko operos – miuziklo "Žuviaganys"- premjera. Roko operą kūrę kompozitorius R.Radzevičius ir režisierius A.Vidžiūnas, ja liko patenkinti. Istorinėje Alytaus vietoje, prie piliakalanio ant Nemuno kranto, net trijose scenose vyksančio renginio, kuriame dalyvavo choras, grojo kamerinis orkestras ir ritmo bei pučiamųjų instrumentų grupės, o taip pat dalyvavo šokejai ir breiko artistai, aktoriai ir dainininkai, susirinko begalė žmonių, kurie operą priėmė labai pakiliai. Pagrindinį - žuvų piemens vaidmenį atlikęs L.Adomaitis prisipažino, kad įsikūnyti dainuojant į kitą asmenį - jau sena jo svajonė.

"Dar baigęs J.Naujalio muzikos gimnaziją norėjau stoti i aktorinį, bet tėvas atkalbėjo - neva tai mažai perspektyvų ar pan., bet ruošiantis šiam miuziklui nebuvo gaila nei laiko nei jėgų tam, kad ta valandą laiko persikeltum i kitą laiką ir kitą kūną." - pasakojo atlikėjas.
Pasak jo, renginio organizatoriai žada šį miuziklą pristatyti ir kituose miestuose.

"Amerikoje miuziklai turi gilias tradicijas - premjera ir pirmas koncertinis turas vyksta valstijų provincijose - tam, kad kūrinys "susigulėtų". Ir tik po pusės metų ar daugiau jis parodomas Niujorke. Tik po ilgo darbo ir numatyto turo parodysime renginį didžiuosiuose miestuose", - prisipažino muzikos autorius R.Radzevicius, neslėpdamas, kad kūrinio gyvu atlikimu susidomėjo ir svečiai iš užsienio.


   

Facebook comments