Lady GaGos naujienų karuselė: himnas gėjams, kvepalų linija ir epizodinis pasirodymas seriale "The Sopranos"

Seras Elton‘as John‘as pareiškė, jog titulinė naujojo Lady Gagos albumo „Born This Way“ daina yra „naujasis gėjų himnas“.

Dainininkas, artimai bendraujantis su JAV pop žvaigžde, tikino, jog kūrinys neabejotinai pakeis legendinę Glorios Gaynor dainą „I Will Survive“.

„Tai naujoji „I Will Survive“. Tai visuomet buvo gėjų himnas, o dabar juo taps naujoji Gagos daina,“ teigė jis.

„Iš tiesų, gal per drąsu vadinti tai vien gėjų himnu – kūrinį galima pritaikyti bet kam.“

Seras Elton‘as taip pat atskleidė, jog norėtų padirbėti su Lady GaGa ir pavadino ją savo paties „nenaudėle dukterimi“.

„Yra galimybių, kad mes kartu įrašysime dainą, tačiau ji be galo užsiėmusi, aš taip pat be galo užsiėmęs ir mes niekuomet nerandam laiko padirbėti drauge,“ pridėjo jis.

Tokie sero Elton‘o komentarai pasirodė tą pačią savaitę, kai „Forbes“ žurnalas įvardino Lady Gagą viena iš galingiausių pasaulio moterų.

Žiniasklaidoje netrūko ir daugiau naujienų apie skandalingąją dainininkę – viena jų apie tai, jog Lady Gaga ruošiasi išleisti savo kvepalų liniją, pavadintą „Monster“.

Tokį prekinį ženklą užregistravo kompanija „Coty Inc.“, kuri ir rūpinsis kvepalų kūryba.

Pranešama, jog kvepalai „Monster“ (žodis, vartojamas apibūdinti jos gerbėjus visame pasaulyje), pasirodys 2012-aisiais metais.

Tokiu būdu dainininkė prisijungs prie įspūdingo savo kvepalus pristačiusių muzikos žvaigždžių sąrašo, kuriame – tokios garsenybės kaip Britney Spears ir Beyonce.

Dar vienu diskusijų objektu tapo internete paplitęs įrašas, kuriame matyti, kaip Lady Gaga filmuojasi populiariame JAV seriale „The Sopranos“.

Vaizdo klipe pateikta ištrauka, kurioje dainininkė pasirodė kaip kviestinė aktorė, būdama vos 15-os metų.

Serijoje, pavadintoje „The Telltale Moozadell“, Lady Gaga juokiasi iš Tony Soprano sūnaus A. J., kai šis plaukioja mokyklos baseine.

Trečiojo sezono serija Amerikoje buvo parodyta 2001-ųjų metų balandžio 22-ąją dieną.

Siūlome šią ištrauką pasižiūrėti ir jums:


   

Facebook comments