Lapkričio mėnesį „Siela“ dovanos „Euforiją“

Šiais finansų krizės, liūdesio ir depresijos laikais retai sutiksi optimistiškai nusiteikusį žmogų, tuo labiau menininką, tačiau Lietuvos gotikinio roko grandai „Siela“ netrukus dovanos muzikos klausytojams euforiją! Jau kitą mėnesį muzikos gerbėjus pasieks dešimtasis ir pirmasis po trejų metų pertraukos „Sielos“ albumas „Euforija“. Titulinė šio albumo daina praėjusią savaitę jau pasiekė radijo stotis ir pretenduoja į šios savaitės "Music.lt Top 40".

Naujame albume aštuonioliktus metus gyvuojanti grupė pateiks dvylika savo kūrinių. Didesni melomanai vasarą jau galėjo internete išvysti šios grupės nufilmuotą vaizdo klipą dainai „Isterija“, kuri taip pat pateks į naująjį albumą. Ši daina yra įtraukta ir į radijo stoties „Opus 3“ rinkinį „I dalis“.

„Naujos dainos buvo rašytos turint omenyje tai, kad jos skambės jubiliejiniame albume, todėl taip susiklostė, kad jos yra kiek šventiškesnės nei įprasta“, - sakė grupės lyderis Aurelijus Sirgedas. „Tačiau iš pirmo žvilgsnio atviri ir tiesūs dainų tekstai dažnai turi paslėptą ir kitą gyvenimo pusę.“

Dainininko nuomone, neseniai įvykusiuose rinkimuose žmonės taip pat balsavo už euforiją. „Tad euforija dabar tęsis ketverius metus“, - juokavo Aurelijus Sirgedas, ramia širdimi laukiantis naujo albumo pasirodymo.

Albumą „Euforija“ išleis kompanija M.P.3, su kuria „Siela“ pradėjo savo bendradarbiavimą. Leidėjų įsitikinimu, „Siela“ grįžta su trenksmu ir su simfonija. „Naujieji grupės įrašai yra puikiai pavykę ir įdomūs“, - sakė M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius. „Visuomet žinojome, kad M.P.3 atiduos duoklę gotikinei muzikai, džiugu, kad tai galime padaryti su „Siela“.

Lapkričio 20 dieną „Siela“ pakvies muzikos gerbėjus į specialų naujojo albumo pristatymo koncertą, kuris įvyks Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

Pasiklausyti ir įvertinti titulinę albumo dainą galite paspaudę .


   

Facebook comments