Latvijos violončelininkai „Melo-M“ pavasarį pasitinka su nauja programa ir pasikeitusia grupės sudėtimi

Antrą pavasario mėnesį atsinaujinusi sugrįžta Lietuvoje itin pamėgta Latvijos violančelininkų grupė „Melo-M“. Ne kartą sausakimšose salėse koncertavęs trio pavasarį pasitinka pasikeitęs - grupėje, kuri Lietuvos publikai paruošė visiškai naują programą „DANCE“, atsirado du nauji nariai.

„Per šį tylos laiką ne tik sukūrėme naują programą, bet ir turėjome rimtų permainų „Melo-M“ sudėtyje. Grupę paliko Valters Pūce, pasirinkęs studijas Briuselio universitete, bei elektroninę muziką su klasika derinti nusprendęs Antons Trojcuks . Juos pakeitė legendinio muzikanto Raimundo Paulso sunėnas Janis bei Latvių simfoniniame orkestre grojantis violančelininkas Mikelis Dobičins“. – sakė „Melo-M“ įkūrėjas ir lyderis Karlis Auzans.

Paklaustas, ar tokie sukrėtimai grupei išėjo į naudą, muzikantas buvo lakoniškas: „Manau, kad pastarieji įvykiai „Melo-M“ dar labiau užgrūdino ir subrandino. Kiekvienas pasikeitimas kažką atima ir kažką padovanoja. Šios permainos mus mobilizavo ir įkvėpė kurti. Esame dar geriau susigroję ir puikiai suprantame vienas kitą. Netrukus pasirodysime Lietuvoje, kur jūsų šalies žmonės galės tai įvertinti patys“.

„Melo-M“ vyrukai prisipažino, kad pristatydami savo naująją programą „DANCE“, jie sugros specialiai trims violončelėms aranžuotas dainas, tarp kurių bus tokie kūriniai kaip Jameso Browno „I Feel Good“, Black Eyed Peas „I Got A Feeling“, Stingo „Every Breath You Take“, Daft Punk „Around The World“ ir kiti.

Netrukus Latvijos violančelės virtuozai leisis į koncertinį turą po Latviją. Jam pasibaigus „Melo- M“ laukia koncertai Vokietijoje bei Lietuvoje.   

Facebook comments