Laura: “Norėčiau ištekėti rudenį”

Laura, kurios kartu su „The Lovers“ muzikantais atliekama nauja daina “Be the One” sėkmingai šturmuoja Lietuvos radijo stočių topus, ruošiasi vestuvėms.

Tiesa, ne savo, o draugės.

Kartu su merginų kompanija paūžusi mergvakaryje, Laura savo draugę ištekins po savaitės.

Galbūt dainininkė jau galvoja ir apie savo vestuves?

“Norėčiau ištekėti rudenį. Šiais metais, matyt, nespėsiu. O kaip bus kitąmet – kas žino?, - mįslingai šyptelėjo Laura, prasitarusi, kad ji vis dažniau pagauna save galvojant apie vaikus. – Neseniai keliaudama per Labanoro girią, užsukau į Rudesos kaimą, apsilankiau labai jaukioje bažnyčioje. Tame kaimelyje ir jo bažnytėlėje tokia nereali atmosfera, jog į galvą iš karto šovė mintis: susituokti norėčiau būtent čia”.

Savo nuomonę Laurą turi ir apie mergvakarius.

“Pastaruoju metu Lietuvoje labai paplito vadinamieji amerikietiški mergvakariai, kai į vakarėlį susirenka tarpusavyje vienos kita ne ypač gerai pažįstančios merginos, o būsimoji nuotaka, apvilkta marškinėliais “Šią naktį aš dar laisva” ar panašiais, ištremiama vykdyti įvairiausių užduočių. Kur kas jaukiau jausčiausi nedidelėje, bet artimų draugių kompanijoje, kur nesibaiminant būti nesuprastai, galėtumėme gašliai plepėti apie seksą”, - nusijuokė Laura.


   

Facebook comments