Lažybų kontoros pergalę "Eurovizijos" atrankoje prognozuoja D. Montvydui, nedidelę konkurenciją sudaryti turėtų „DAR“ ir Simona Milinytė

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje absoliučiai daugiausiai balsų surinkęs Donatas Montvydas tapo rimčiausiu kandidatu į konkurso finalą Azerbaidžane. Interneto lažybų bendrovės „Unibet“ bukmekerių nuomone, geras galimybes keliauti į „Eurovizijos“ finalą taip pat turi iš „Kelias į žvaigždes“ dalyvių sudaryta grupė „DAR“ ir jaunoji atlikėja Simona Milinytė. Prieš nacionalinę atranką favoritu laikytas atlikėjas Beissoul pagal galimybę laimėti šiuo metu yra šeštoje vietoje.

„Maksimalus komisijos balų ir žiūrovų balsų skaičius Donato Montvydo kūriniui „Love Is Blind“ yra tvirta paraiška kelialapiui į „Eurovizijos“ finalą Baku. Žinoma, artimiausi konkurentai grupė „DAR“ ir Simona Milinytė neleis Donatui atsikvėpti ir laukiame įdomaus nacionalinės atrankos finalo“, – sakė „Unibet“ bukmekeris Anthony Cousins. Bendrovės vertinimu, D. Montvydo tikimybė iškovoti kelialapį į „Eurovizijos“ finalą siekia net 69 procentus.

Ant kulnų pagrindiniam favoritui turėtų lipti vaikinų grupė „DAR“, kuri į finalą žengia su stipriu komisijos užnugariu. Vienas jos narių – choro „Ąžuoliukas“ vadovas Vytautas Miškinis – komentuodamas grupės dainą „Home“ negailėjo pagyrų muzikiniam atlikimui ir teigė, jog kūrinys labai tinka „Eurovizijos“ konkursui. Daina taip pat pakerėjo žiūrovus salėje ir prie televizoriaus ekranų, kurie atidavė 2122 balsus. Interneto lažybų bendrovės „Unibet“ bukmekeriai grupės tikimybę laimėti vertina 25 procentais.

Iki nacionalinės atrankos pusfinalių aukštai vertinta Simona Milinytė sulaukė griežtų komisijos vertinimų už jos dainą „One of the Kind“. Pasak komisijos nario L. Šarkino, jaunosios atlikėjos kūrinys yra labai panašus į praėjusių konkursų dainas ir dėl to nėra stiprus pretendentas laimėti. Žiūrovai dainą įvertino gerai ir atidavė 2173 balsus, o „Unibet“ atlikėjos galimybę nugalėti sumažino nuo 29 iki 13 procentų.

Buvusį „Eurovizijos“ favoritą prieš nacionalinės atrankos pusfinalius Beissoul tvirtai palaiko įvairių portalų apklausų dalyviai. Nors atlikėjas po savo pasirodymo gavo palyginti nedaug žiūrovų balsų, jį labai gerai vertina naujienų portalų „15min“ (18 proc. balsų) ir „Delfi“ (15 proc. balsų) skaitytojai.

Remiantis žiūrovų balsais ir komisijos vertinimais galimybių pasikauti dėl kelialapio į Baku turi ir atlikėja Monika Linkytė bei Vytautas Matuzas. Šių atlikėjų galimybes „Unibet“ vertina atitinkamai 10 ir 8 procentais.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas vyks kovo 3 d., 21:00 valandą. Renginį tiesiogiai transliuos LRT.

Atlikėjai, laimėję nacionalinę atranką, Europos dainų konkurse rungsis su varžovais iš 39 šalių. Finalinis „Eurovizijos“ etapas vyks gegužės 22-26 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku. Šiemet konkursas rengiamas jau 57 kartą.

Nacionalinė Eurovizijos atranka 2012. „Unibet" lažybų koeficientai. Kas laimės? (Atlikėjas, lažybų koeficientas, tikimybė)

1. Donatas Montvydas (1,45, 69%)
2. DAR (4, 25%)
3. Simona Milinytė (7,5, 13%)
4. Monika Linkytė (10, 10%)
5. Vytautas Matuzas (12, 8%)
6. Beissoul (15, 7%)
7. Bekešo Vilkai (25, 4%)
8. Katažina (40, 3%)
9. Alive Way (45, 2%)
10. VIG Roses (45, 2%)

Tiesa, kiek . Nors dėl pirmosios vietos abejonių praktiškai nekyla, kitų pozicijų išsidėstymas gerokai skiriasi nuo lažybų bendrovių informacijos. Galutinis muzikos mėgėjų vertinimas bus paskelbtas rytoj, nacionalinės "Eurovizijos" atrankos finalo dieną.   

Facebook comments