„Leon Somov & Jazzu“ pristato naują dainą „Noriu miegoti“

Rudens melancholija persmelkta naujausia „Leon Somov & Jazzu” daina „Noriu miegoti“ – tai jautri žmogiška išpažintis apie jausmus, artimų sielų atitolimą, vidinį nuovargį, nesupratimą, kaip pametus surasti. Jazzu sako, kad darganotą vakarą ypatingai skambančią dainą jiedu su Leonu Somovu sukūrė labai lengvai, niekam jos neadresuodami, noredami iliustruoti bene kiekvieno rudenines nuotaikas.

Nors tamsųjį sezoną šviesios emocijos – gana retas reiškinys, atlikėja Jazzu patikina, kad jai ruduo yra tikrasis žydėjimo metas. „Kai visi depresuoja, aš žydžiu ir daug kuriu, - žaviai šypsodamasi sako ji. „Melancholija visad neatsiejama nuo rudens. O dėl tos būsenos... Aš mėgėja egzaltuoti dalykus ir iššaukti, susikurti sau būseną, kuri tuo metu man reikalinga. Esu prigimtinė melancholikė. Nors gimiau pavasarį, su gamtos atgimimu, bet man artimesnė prieblanda, tamsūs rudens vakarai.“

Jazzu teigia, kad dainos „Noriu miegoti“ ji neadresuotų vienam žmogui. „Tai daugiau prisiminimai, sumišę su dabartim,labai asmeniškos patirtys…“, - patikina atlikėja.

„Pabandėme dainoje naudoti garsų ir žodžių kontrastą: jeigu dainuojama „aš tik noriu miegoti“, tai pasigirsta dūdos, kurios lyg neleidžia užmigti, sako, kad privalai išeiti iš būsenos, kai norisi tik užsikloti galvą antklode, valgyti obuolių pyragą su ledais ir žiūrėti gerus filmus.“

Pabaigęs naujosios dainos įrašus L.Somovas vėl prabilo apie albumą lietuvių kalba. „Seniai turime tokią mintį. O po šitos dainos supratome, kad jo iš tikrųjų reikėtų“, - kalba jis.

Netrukus duetas surengs keletą koncertų. Lapkričio 13 ir 14 d. jie susitiks su savo gerbėjais sostinės „Teatro arenoje”, o 19 ir 20 dienomis koncertuos kauniečiams „Žalgirio arenos” Amfiteatro salėje. Lapkričio 29 d. „Leon Somov & Jazzu” gros Londono „Islington Assembly Hall”, o gruodžio 5 d. -“Šiaulių arenoje”.

„Mes džiaugiamės, kad savo gerbėjams neturime nieko žadėti – nei daug garso, nei šviesų, nei fejerverkų, nei kažkokių staigmenų. Mes laimingi, kad jie myli mus už tai, kokie esame ir randa save mūsų muzikoje. O stebiname savaip – kiekienas koncertas mums yra kaip mažas stebuklas, kuris neįvyktų be mūsų klausytojų. Tad linkim „norėti miegoti“, nes miegas - geras dalykas. Tik nepramiegokite mūsų koncertų, nes jie – dar geresnis“, - šypsosi Jazzu.


   

Facebook comments