Leonard'as Cohen'as pristato dar vieną naują būsimo albumo dainą (+ audio)

Leonard‘as Cohen‘as internete pristatė dar vieną naują kūrinį – dainą „Darkness“ išgirsti ir įvertinti galite jau dabar.

Šis kūrinys – tai naujausias darbas, paimtas iš būsimojo dainininko albumo „Old Ideas“, kurio pasirodymas numatytas pačioje sausio pabaigoje. Pirmuoju disko singlu tapo daina „Show Me The Place“, kurios gerbėjai sulaukė praėjusių metų lapkritį.

„Old Ideas“ – tai naujausias legendinio dainininko pasiūlymas gerbėjams. Paskutinis jo darbas buvo išleistas 2004 m. ir vadinosi „Dear Heather“. Naujasis albumas taps 12-uoju jo karjeroje, prasidėjusioje dar 1967-aisiais metais.

Dešimties kūrinių albumas pradėtas kurti 2011 m. sausį, nors kai kurios dainos brendo jau kur kas ilgesnį laiką – kūriniai „Lullaby“ ir „The Darkness“ yra skambėję ir paskutinėse Cohen‘o pasaulinėse gastrolėse.

Albumą prodiusavo Patrick‘as Leonard‘as, Anjani Thomas‘as, Ed‘as Sanders‘as ir Dino Soldo, o pagalbiniais vokalais prisidėjo Dana Glover, Sharon Robinson, The Webb Sisters ir ilgametė Cohen‘o partnerė Jennifer Warnes.   

Facebook comments