Liam Gallagher - aiškiaregys? Atkapstytuose archyviniuose kadruose tuometinis "Oasis" vokalistas išpranašauja 9/11 teroro aktą Niujorke (+ video)

Galbūt "Oasis" ir iširo daugiau nei prieš ketverius metus, bet vis pasirodo kažkokių įdomių žinių, kurios buvo anksčiau nepaviešintos ar joms tiesiog buvo skirta per mažai dėmesio.

Prieš kelias savaites nemenku internetiniu hitu tapo video, kurį sumontavo vienas "YouTube" vartotojas. Jame sudėti "sultingiausi" Noelio Gallagherio komentarai apie "Oasis" vaizdo klipus, kurie paimti iš grupės DVD "Time Flies". Iš jo sužinojome, kad Noelis visai nemėgo filmuotis vaizdo klipuose ar nekenčia kai kurių savo paties kurtų dainų.

O štai dabar vartotojai atkapstė 2000-ųjų vaizdo įrašą, kuriame į Niujorką atvykęs Liamas Gallagheris apsilanko pas Carsoną Daly jo vestoje MTV laidoje "TRL" (Total Request Live) tam, kad pristatytų ketvirtąjį "Oasis" albumą "Standing On the Shoulder of Giants". Ten jis išsitaria, kad albumas yra "šlamštas", kas vėliau tam tikra prasme pasitvirtino - kritikai jį išpeikė už besikartojančias roko klišes ir nuobodumą, pats diskas tapo prasčiausiai parduotu albumu "Oasis" karjeroje, o Noelis Gallagheris pripažino, kad jiems išvis nereikėjo jo įrašinėti.

Tačiau įdomiausia ne tai. Laidos vedėjo Carsono Daly paklaustas, kodėl "Oasis" nusprendė ant albumo viršelio uždėti nuotrauką su Niujorko panorama (kurioje matyti ir garsieji Pasaulio prekybos centro dangoraižiai - "dvyniai"), Liamas atsakė kai ką, kas labai patiks sąmokslo teorijų kūrėjams.

"Sumaniau šitaip jums atiduoti pagarbą, kol dar jūsų (Niujorko - past.) nesusprogdino," šaltu veidu ištarė tuometinis "Oasis" vokalistas. Vaizdo įraše girdėti, kaip žiūrovai juokiasi iš šio "bajerio", tačiau, žinoma, jie net neįtaria, kad jau po metų (2001 m.) jis bus visiškai nejuokingas.

Paskui Liamas apsidairo po "Times" skverą ir suskelia dar vieną juokelį, kuris jau iš tiesų yra juokingas: parodęs į "LG" (Pietų Korėjos firmos "LG Electronics") logotipą ant dangoraižio, Liamas Gallagheris pareiškia, kad jam tuo Niujorkas labiausiai ir patinka, kad iškabina net jo inicialus.

Įsitikinkite patys, pažiūrėję šį trumpą video (tiesa, jame nėra Liamo žodžių, kad albumas "Standing on the Shoulder of Giants" yra "rubbish", bet visus kitus straipsnyje minimus dalykus tikrai išgirsite):


   

Facebook comments