Lietuviai muzikai laimėjo „Jazzanova“ dainos remikso konkursą (+ video, audio)

Lietuvių muzikų Leono Somovo, Alvydo Mačiulsko, Aurimo Rimeikio ir Gedimino Andriškevičiaus vardai atsidurs ant pasaulinio garso elektroninės ir nu jazz muzikos grupės „Jazzanova“ plokštelės. „Vaitaitau“ vardu pasivadinusi muzikos kūrėjų ir atlikėjų komanda, nurungusi per 400 pretendentų iš viso pasaulio, tapo „Jazzanova“ dainos "I Can See" remiksų konkurso nugalėtoja.

„Širdį glosto ne vien pergalė, bet ir tai, kad konkursui pateikėm labai netikėtą ir daugelio prieštaringai įvertintą originalaus kūrinio interpretaciją. Pasirodo, kad drąsus sprendimas neišgąsdino „Jazzanova“ muzikantų ir prodiuserių, o atvirkščiai įtikino mūsų kūrinį įtraukti į naująjį grupės leidinį,“ - sako eksperimentuoti mėgstantis „Vaitaitau“ narys Leonas Somovas.

„Vaitaitau“ sulaužė elektroninės muzikos remiksų gamybos tradiciją naujas dainų versijas kurti kompiuterio pagalba. Išradingieji lietuviai pateikė kantri stiliaus „I Can See“ versiją, kurią atliko profesionalūs muzikantai Liutauras Janušaitis (guiro), Vytis Vainilaitis (būgnai), Eduardas Armonas (gitara) ir Domas Aleksa (bosinė gitara).

Įvertinkite: "Jazzanova" - “I Can See” :

"Jazzanova" - “I Can See (Vaitaitau remix)” :


   

Facebook comments