Lietuvių dėmesio sulaukusi grupė „Nickelback“: „Mes dėkingi ir tiems, kurie mūsų nemėgsta“

Žinia apie 2015-ųjų spalio 14-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį grupės „Nickelback“ koncertą išjudino Lietuvos publiką. Vos per keletą dienų parduota pusė bilietų į šių žymių Kanados rokerių koncertą.

Iki koncerto likus daugiau nei dešimčiai mėnesių, tūkstančiai gerbėjų jau turi kišenėje bilietus į pirmą kartą Lietuvoje grosiančios grupės pasirodymą. „Nickelback“ Kauną įtraukė į pasaulinių gastrolių „No Fixed Address“ maršrutą.

„Visi bilietai į neseniai Kaune vykusį Enrique Iglesio koncertą buvo parduoti, o į Robbie Williamso šou, kuris Kaune vyks kitų metų balandį, bilietų jau irgi nėra.

Lietuvos koncertų lankytojai jau elgiasi taip, kaip Vakarų publika: bilietus perka nieko nelaukdami. „Nickelback“ šou – kitą rudenį, tačiau jei bilietų pirkimo tempas bus toks, jų nebeliks dar likus labai daug laiko iki renginio“, - prognozuoja koncertą rengiančios agentūros „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Bilietai į „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą platinami visose „Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt

Hitu „How You Remind Me“ šio šimtmečio pradžioje išgarsėjusi grupė praėjusią savaitę pranešė apie Europoje vyksiančius koncertus, kurie dar labiau padidino kitais metais vyksiančių „Nickelback“ pasirodymų skaičių.

Vasario viduryje Jungtinėse Valstijose turą „No Fixed Address“ pradėsianti grupė jau dabar yra paskelbusi 98 koncertus, kurie Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir Europoje vyks iki lapkričio pabaigos. Beveik neabejojama, kad šis koncertų sąrašas bus pildomas – mat daugybę gerbėjų „Nickelback“ turi ir Azijoje bei Pietų Amerikoje.

Muzikantai užsimena, kad tai gali būti ilgiausias ir galingiausias koncertų turas per visą grupės istoriją. Kad būtų sukurtas tikras roko šou, nebus galima išlaidų įgarsinimo aparatūrai, scenos efektams ir dekoracijoms.

Po daugiau nei metų pertraukos gastroles rengianti grupė pristatys aštuntąjį studijoje įrašytą albumą „No Fixed Address“, pakilusį į pirmąją vietą JAV roko muzikos „topuose“. Įtakingas portalas „allmusic.com“ jį paskelbė geriausiu šios grupės darbu.

Kol kas labiausiai išgarsėjusi šio albumo daina - „Edge Of A Revolution“, kurią patys grupės nariai apibūdina kaip lūžį „Nickelback“ karjeroje.

Kūrinys pasakoja apie korumpuotus politikus, neteisingą turto paskirstymą, diktatūras ir visuomenėje stiprėjantį nepasitenkinimą pasaulio tvarka. Beje, šis kūrinys tapo ir imtynių varžybų „Survivor Series“ himnu.

„Pakako įsijungti televizijos žinias – akivaizdu, kad esame ant revoliucijos slenksčio. Visi tie konfliktai ir suklimai pasaulyje – žmonės kovoja už normalią gyvenimo kokybę, galimybę turėti padorią vyriausybę, stengiasi atsikratyti diktatorių. Kai rašiau šią dainą, atrodė, kad visas pasaulis sukilo. Todėl susirinkome ir tiesiog išliejome mintis apie visas tas temas – nuo politikų iki premijų, kurias Volstrito bankininkai po ekonomikos griūties išsimokėjo iš pavogtų pinigų.

Daina agresyvi, bet ją smagu groti, nes ji atspindi tikrovę. Šis kūrinys ypatingas mums, nes anksčiau niekada nesame nagrinėję tokios politinės temos“, - interviu portalui „loudwire.com“ sakė „Nickelback“ dainininkas Chadas Kroegeris.

Albumo pasirodymo proga išdalintuose interviu muzikantai užsiminė ir apie įdomų šią grupę lydintį reiškinį – itin aršių nekentėjų armiją, kuri mėgsta internete kiekviena proga supeikti „Nickelback“ muziką.

„Kažkas man atsiuntė straipsnį „Aštuonios priežastys, dėl kurių metas nustoti nekęsti „Nickelback“. Manau, kritikai nesupranta, kiek daug paslaugų mums padarė. Mes dėkingi ir tiems, kurie mūsų nemėgsta. Kitaip gal būtume grupė, į kurią niekas nekreipia dėmesio. O dabar mus arba myli, arba nekenčia – bet būtinai kalba apie mus. Visi žino – jei įdėsi bet kokį filmuką į internetą ir pavadinime įrašysi „Nickelback“, jis bus peržiūrėtas mažiausiai milijoną kartų“, - sakė Chadas Kroegeris.

Naujausias „Nickelback“ vaizdo klipas „Edge Of A Revolution“:

„Nickelback“ koncertą Kaune rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, taip pat kviečiantis pamatyti ten pat vyksiantį Robbie Williamso koncertą ir šou ant ledo visai šeimai „Ledynmetis Live!“, Vilniuje rengiamą išskirtinio balso JAV dainininkės Macy Gray koncertą, kultinių didžėjų DJ Shadow ir Cut Chemist pasirodymą bei daugybę kitų renginių.


   

Facebook comments