Lietuvoje koncertuosiantis Bryan'as Adams'as – mėgstamas visur ir visada

Jau liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertą surengsiantis Bryanas Adamsas yra vienas grojamiausių ir labiausiai pageidaujamų atlikėjų Lietuvos radijo stočių eteryje, o į jo koncertą didžiausioje sostinės arenoje, nepaisant išaugusios konkurencijos, jau nupirkti beveik 10 tūkst. bilietų.

„Vedame mūsų radijo stoties eteryje skambančių atlikėjų dainų statistiką ir matome, kad kanadietis Bryanas Adamsas yra grojamiausias ir vienas labiausiai mūsų klausytojų pageidaujamų atlikėjų. Pastebime, kad populiarūs ir trokštami ne tik naujai išleidžiami atlikėjo kūriniai, bet ir prieš kelerius ar net keliolika metų pasauliniais hitais tapusios dainos, kurių galima suskaičiuoti ne vieną dešimtį“, – sako radijo stoties „M-1 Plius“ muzikos redaktorius Šarūnas Ivaškevičius.

„M-1 Plius“ duomenimis, 2011 metais Bryano Adamso kūriniai radijo stoties eteryje skambėjo mažiausiai 1000 kartų. „Labai sunku suskaičiuoti ir į statistiką įtraukti kūrinius, kurie skamba laidos „Geidaraštis“ metu, kuomet mūsų klausytojai patys prašo pagroti tam tikrus kūrinius. Jei įskaičiuotume ir juos, manau, kad šis skaičiuos išaugtų dar bent keletu šimtų“, – tvirtina Š. Ivaškevičius.

2012 metais Bryano Adamso balsas radijo stoties eteryje jau skambėjo bent 450 kartų. Tarp šių metų pirmąjį pusmetį populiariausių jo kūrinių buvo daugelio pasaulio radijo stočių eterius užkariavusi „Tonight in Babylon“, tačiau buvo galima išgirsti ir senesnius atlikėjo darbus: „18 till I die“, „Have you ever really loved a woman“ ar „Please forgive me“.

Įdomus faktas, jog dar 1999 metais tuo metu veikusios radijo stoties „Ultra Vires“ uždarymo dieną visą parą eteryje grojo vienintelė daina – Bryano Adamso hitas „Back to You“.

Šiuo metu pasaulinė žvaigždė koncertuoja paskutiniuose savo grandiozinių gastrolių po gimtąją Kanadą koncertuose, kurių iš viso čia surengė 20. Paskutinėmis birželio dienomis Bryanas Adamsas su grupe persikels į Europą ir pradės visą vasarą truksiantį koncertinį turą po senąjį žemyną. Prieš koncertą Lietuvoje atlikėjas lankysis Sankt Peterburge, Maskvoje ir Rygoje.

Bilietus į Bryano Adamso koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje platina „Tiketa“.   

Facebook comments