Lietuvoje uždraustas MTV savireklamos klipas pasaulyje didžiuojasi apdovanojimų gausa

Šių metų birželio 18 dieną „MTV Networks Baltic“ iš Žurnalistų Etikos Inspekcijos gavo įspėjamąjį raštą dėl dorovines vertybes griaunančio savireklaminio vaizdo klipo per MTV. Atsižvelgusi į Inspekcijos perspėjimą „MTV Networks Baltic“ vadovybė nedelsiant nutraukė šio vaizdo klipo transliaciją.

“Lietuva - unikali šalis. Pusantro šimto pasaulio šalių sėkmingai rodomas savireklaminis MTV kanalo klipas tik Lietuvoje pasirodė esantis iškreiptas ir griaunantis dorovines vertybes. Mes, be abejo, atsižvelgėme į Žurnalistų Etikos Inspektoriaus rekomendacijas ir nedelsiant nutraukėme klipo transliaciją”, - tuometiniame pranešime spaudai sakė „MTV Networks Baltic“ generalinis direktorius Marius Veselis.

Daugiau nei du metus pasauliniame MTV eteryje besisukantis reklaminis klipas, kuriame vaizduojamas kūdikis glamonėjantis moters krūtį, yra pripažintas pasaulio reklamos srities specialistų ir guru.

Minėtas savireklaminis klipas, prestižiškiausiuose pasauliniuose reklamos festivaliuose ir konkursuose yra susišlavęs daug aukščiausių apdovanojimų, tarp kurių puikuojasi „Kanų liūtai“, „FIAP“, „The Gunn Report“.

„MTV Bebe“ („MTV kūdikis“) buvo režisuotas Diego Kaplan iš „Wasabi Films“ kartu su vykdomuoju prodiuseriu Hernan Zayas ir prodiusere Claudia Ferrero, asistuojančiu režisieriumi Alvaro Hernandez ir meno redaktoriais Mariana Brick ir Micaela Sajegh.

Reklaminį klipą galima pasižiūrėti čia: http://www.youtube.com/watch?v=9uWe6lXlGYQ


   

Facebook comments