Lietuvos elektroninės muzikos mėgėjams - po savaitės koncertą surengsiančio Paul'o Van Dyk'o vaizdo žinutė (+ video)

Daugiau kaip du dešimtmečius pasaulis žino Paul van Dyk kaip vieną iš sėkmingiausių Vokietijos muzikantų ir vieną iš pagrindinių elektroninės muzikos super žvaigždžių. Kaip atlikėjas, DJ`ėjus ir prodiuseris Paulis pranoko įvairias savo karjeros prognozes, įskaitant, kad pardavė daugiau kaip 3,5 milijono albumų ar buvo ne kartą išrinktas No. 1 DJ pasaulyje. Jis remiksavo pamėgtus Madonna, Justin Timberlake, U2 ir Depeche Mode kūrinius. „Grammy“ apdovanojimo nominantas ir garbingo „Order of Merit“ apdovanojimo iš Berlyno miesto savininkas – tai tik du iš daugybės Paulio talento įvertinimų ir apdovanojimų.

Jo stulbinantys setai pritraukia milijonus klausytojų kiekviename kontinente. Paul van Dyk ne tik užpildo pasaulyje žinomas sales, bet kiekvienais metais transformuoja New York`o Centrinį Parką į unikalų open-air festivalį. Jo solo paplūdimio pasirodymas Rio de Janeiro pritraukė daugiau kaip milijoną žmonių.

Po savaitės Lietuvą aplankysianti elektroninės muzikos žvaigždė nutarė pasveikinti mūsų šalies klausytojus specialia vaizdo žinute, kurią siūlome pasižiūrėti jau dabar:


   

Facebook comments