Lietuvos vėliava – „Manowar“ albumo „Kings Of Metal MMXIV“ jubiliejinio leidinio viršelyje

Jau kovo 29 d. vienintelį koncertą „Teatro arenoje“ Vilniuje surengsiančių metalo karalių „Manowar“ albumą papuošė Lietuvos vėliava. Mūsų trispalvė kartu su dar 13 šalių vėliavomis atsidūrė netrukus pasirodysiančio albumo „Kings Of Metal MMXIV“ viršelyje.

Tikra metalo muzikos klasika tapęs „Manowar“ įrašas „Kings Of Metal“ buvo išeistas prieš 25-erius metus. Garbaus jubiliejaus proga grupė studijoje iš naujo įrašė visus albumo kūrinius. Dvigubu albumu planuojamas išleisti „Kings Of Metal MMXIV“ taps puikia dovana melomanams, kuriems „Manowar“ muzikantai ir ateityje žada daugybę siurprizų.

Naują albumo viršelį sukurti buvo patikėta dailininkui Kenui Kelly. Daugiau nei trisdešimt metų tapantį menininką labiausiai išgarsino fantastikos tematikos darbai. Būtent K.Kelly sukūrė komiksus „Konanas barbaras“, „Tarzanas“. Be to, jo darbai papuošė roko grupių „Kiss“, „Rainbow“ ir „Manowar“ albumų viršelius. Menininko teptukui priklauso ir prieš ketvirtį amžiaus išleisto originalaus albumo „Kings Of Metal“ viršelis, todėl nieko keisto, kad būtent jam buvo patikėta sukurti ir jubiliejinio leidinio apipavidalinimą.

„Kenas visada mokėjo puikiai išreikšti „Manowar“ išskirtinumą, jam pavyko vizualizuoti mūsų muziką. Keno sukurtas karys buvo puolamas, jį norėta sunaikinti, tačiau blogio jėgos nesugebėjo nugalėti. Ir jis toliau kovos tol, kol visame pasaulyje bus sunaikintos tikrosios metalo muzikos priešai“, – pagrindinę viršelio idėją atskleidė „Manowar“ bosistas Joey DeMaio. Muzikantas atskleidė, kad jau vasario 28 d. pasirodysiantis albumas bus išleistas dviem kompaktiniais diskais. Juos gerbėjai įsigys kartu su specialiu 24 puslapių bukletu, kurį irgi sukūrė K.Kelly.

Norėdami kuo plačiau pristatyti naująjį albumą, „Manowar“ muzikantai greitai pradės daugiau nei metus truksiantį koncertinį turą. Pasaulinėse jubiliejinėse gastrolėse, kurių metų koncertuos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje, Lenkijoje, Izraelyje, Vokietijoje, Estijoje, Turkijoje, Suomijoje ir Lietuvoje, grupė ne tik sugros visus legendinio albumo „Kings Of Metal“ kūrinius, bet ir atliks didžiausius savo hitus.

Metalo karalių „Manowar“ pasirodymas įvyks kovo 29 d. (šeštadienį) „Teatro arenoje“ Vilniuje. Į šį koncertą viso bus parduota tik 2000 bilietų. Didžioji bilietų dalis jau parduota. Norintys patekti į šį koncertą, tai dar gali padaryti visose „Ticketpro“ kasose ir internete. Artimiausiu metu bilietai brangs.

MANOWAR koncertą Vilniuje pristatantis vaizdo klipas:

MANOWAR – Die For Metal (official video)   

Facebook comments