"Limp Bizkit" atskleidžia naujojo albumo pavadinimą ir būsimų projektų detales

"Limp Bizkit" atskleidė, jog naujasis studijinis jų albumas vadinsis "Stampede Of The Disco Elephants".

Nu metal atstovai, kurie šiuo metu priklauso Lil Wayne'o "Cash Money" įrašų kompanijai, teigia šiuo metu dirbantys prie dviejų projektų, kurie seks po 2005 m. EP "The Unquestionable Truth Part 1" ir naujojo studijinio albumo.

Kalbėdamas su "Kerrang!" grupės lyderis Fred'as Durst'as sakė: ""Stampede..." turi tai, ko reikia, kad jis būtų priimtas plačiųjų auditorijų. Kai kurios dainos turi tam tikrą miestietišką skambesį. Rašome pačius įvairiausius kūrinius ir atrodo, jog jie dėliojasi į kategorijas, kurių vienas gali mėgti merginos, kitas - vaikinai, mėgstantys roką."

Dainininkas, kuris nekomentavo neseniai pasirodžiusių pranešimų apie būgnininko John Otto ir didžėjaus DJ Lethal atleidimą, užsiminė, kad susidomėjimą grupe rodė ne viena leidybinė kompanija, tačiau visų pasiūlymų buvo atsisakyta, nes šių kompanijų atstovų "mentalitetas buvo netinkamas".

Kalbėdamas apie tai Durst'as sakė: "Prieš maždaug metus su puse mes pajutome, kad iš šio laivo (tuometinės "Interscope" leidybinės kompanijos) reikia pasitraukti, nes jis atrodė pasiklydęs. Kompanijose yra daug kietų vyrukų, kuriuos labai domina "Limp Bizkit" prekinis ženklas, o tai man pasirodė kaip netinkamas mentalitetas. Tuomet sutikau vaikinus iš "Cash Money", kur dialogas buvo visiškai kitoks."

Durst'as taip pat kalbėjo apie planuojamo EP skambesį, kurį pavadino "tam tikra pašėlusia Limp Bizkit medžiaga". Jis pridėjo: "Mes tuo pačiu dirbame ir prie naujo albumo, ir prie EP, kuris taps "The Unquestionable Truth Part 1" tęsiniu. Džiaugiamės galėdami daryti, tai ką norime patys."   

Facebook comments