Linas Adomaitis vieši Gruzijoje

Vienas Eurovizijos konkurso Stambule dalyvių Linas Adomaitis šiuo metu vieši Gruzijos sostinėje Tbilisyje, kur dalyvauja dainininkų konkurse "Golden Rose". "Čia gražu, šiek tiek šilčiau nei Lietuvoje", - telefonu trumpai įspūdžiais pasidalijo Linas. Daugiau apie šį konkursą Linas pažadėjo papasakoti pasibaigus kelionei. Iš Tbilisio lietuvių dainininkas parskris lapkričio 28 dieną.

O jau kitą trečiadienį, gruodžio pirmąją, Linas ir Simona vėl kausis NML dvikovoje, o jų slaptu ginklu šioje laidoje taps Eurovizijos nugalėtoja ukrainietė Ruslana, su kuria mūsų dainininkai susidraugavo dar prieš konkursą Stambule. Dainininkė gruodžio 3 rengia koncertą Vilniaus "Siemens arenoje", tačiau į Lietuvą Ruslana atvyks pora dienų anksčiau, kad kartu su Linu ir Simona pasirodytų NML laidoje.

"Labai prašmatnus ir itin ypatingas mūsų svečias bus Ruslana,- didžiuodamasis pasakojo Linas Adomaitis, - ji bus mūsų "slaptas ginklas". Labai laukėme, kad ji pasirodytų su mumis NML."
Pasak Lino, kol kas nėra suderinta, kokia daina bus atlikta NML. "Gal tai bus Eurovizijos hitas, kurį atliksime "gyvai" su grupe "UAB MUSIC", o gal sprendimas bus kiek kitoks", - intrigavo Linas.


   

Facebook comments