Linas ir Simona žada kokteilių vaišes

“Londons duod!” – taip trumpai savo viešnagę Anglijos sostinėje apibūdino dainininkas, kompozitorius ir prodiuseris Linas Adomaitis.

Įspūdingi Pharello Williamso, Gnars Barkley, "Massive atack" koncertai, aplankyta garsioji "The beatles" įrašų studija, rankoselaikoma vos penkių dienų klasės draugo dukrelė – tai tik maža dalis Londone patirtų įspūdžių. “Londonas – Nida – įrašų studija – toks yra mano maršrutas, kuris šiandien man būtinas kaip oras. Laukia grandioziniai projektai, tad turiu pasikrauti teigiamos kūrybinės energijos”, - sako atlikėjas ir prodiuseris, dabar talkinantis visai eilei Lietuvos įžymybių – Atlantai, „gelbėtojai“ Neringai, „dangiečiui“ Vaidui. Nors ši vasara ir ypatingai karšta, Lino ir Simonos duetas jau turi ginklą, kuriuo gali gintis nuo karščių.

Praėjusį savaitgalį vykusiuose tradiciniuose „Brodvėjaus“ klubo muzikiniuose apdovanojimuose Lino ir Simonos duetas buvo pripažinti geriausiais metų popmuzikos atlikėjais. Jiems buvo įteiktas vertingas virtuvinis maišytuvas. „Bus gera proga „Brodvėjaus“ lankytojams suplakti daug skanių kokteilių“, - šypsojosi duetas.


   

Facebook comments