Linkin Park koncertinėse gastrolėse - Snoop Dogg'as ir Korn

Linkin Park pranešė keletą naujų detalių apie savo trečią „Projekt Revolution“ koncertinį turą, kuriame be alternatyviosios muzikos dievaičių bus galima pamatyti Korn, Snoop Dogg‘ą bei dar du atlikėjus, paaiškėsiančius vėliau.

„Tikiuosi, kad jie sukurs tikrai puikius šou,“ kalbėjo Linkin Park vokalistas Chester‘is Bennington‘as, dalindamasis įspūdžiais apie bendrus koncertus su Korn ir Snoop‘u. „Tą patį darysime ir mes. Noriu, kad vaikai išeidami iš koncerto sakytų „“Tai buvo geriausias mano matytas pasirodymas“, o ne „Ta ir ta grupė buvo gera..“.

„Projekt Revolution“ turas drebins kencertų vietas nuo liepos iki rugsėjo. Ankstesniuose Linkin Park gastrolėse su jais grojo tokios žvaigždės, kaip Cypress Hill, Adema, DJ Z-Trip, Mudvayne, Xzibit bei Blindside.

„Jūs mane žinote, aš mėgstu daryti istoriją,“ pasakojo Snoop‘as. „Ir man tai yra istorija. Jūs pamatysite geriausius iš geriausių, užlipusius ant scenos ir darančius tai, ką jie daro geriausiai: suteikia žmonėms kažką specialaus vasarai. Tai laikas, kai visi nori gerai praleisti laiką, kai niekas nesimoko, taigi kodėl nepasilinksminti su geriausiais.“

Su šiais pasirodymais atgims ir Snoop‘o bei Korn duetas, kuris kartu ant scenos buvo ir 1997-ųjų „Lollapalooza“ metu. „Tai buvo seniai, taigi turėtų būti linksma,“ sakė Korn lyderis Jonathan‘as Davis‘as. „Puiku būti apsuptam gerų atlikėjų.“

Bennington‘ui, tokia koncertuojančių grupių sudėtis parodo ir tikslią „Projekt Revolution“ turo prasmę.

„Mes visuomet norėjome įnešti kažko naujo,“ aiškino jis. „Tai nėra koncertinis turas, pažymėtas lipduku „Tai metalo muzikos turas“, tai turas, kur tu gali pamatyti tris pagrindines grupes, žinančias, kaip sukurti puikų šou ir bendrauti su žiūrovais bei tai, kaip patraukti žiūrovus, atėjusius pamatyti ne konkrečiai juos.”


   

Facebook comments