Linkin Park nepatenkinti Grammy nominacijomis

Linkin Park vokalistas Chester‘is Bennington‘as pareiškė įsižeidęs dėl to, jog grupė buvo nominuota vos vienoje Grammy apdovanojimų kategorijoje. Dar vienas dūris dainininkui buvo tai, jog ta vienintelė nominuota daina – instrumentinis kūrinys, kuriame neskamba vokalas. Linkin Park buvo nominuoti „Geriausia instrumentinė roko daina“ – šį titulą laimėti gali laimėti kūrinys "Session".

Komentuodamas paskelbtąsias nominacijas Chester‘is neslėpė nusivylimo: „Asmeniškai man, tas įrašas atrodo geresnis nei „Hybrid Theory“. Manau jame yra daugiau tikrų dainų, kurios neabejotinai tokios pat geros kokybės, kaip pati „Crawling“. Ir tai, jog mūsų nenominavo už albumo dainą – turiu omeny, tai tik instrumentinis kūrinys, tarsi interliudas – mane tikrai žeidžia. Manau, jau geriau išvis nebūti nominuotam jokioje kategorijoje, nei būti nominuotam už kūrinį, kurį atlieka ne visa grupė."

Nežiūrint į tai, „Music.lt“ svetainėje Linkin Park sekasi puikiai – jie po keleto savaičių pirmavimo tik vakar (12.14) prarado lyderio poziciją ir į pirmą poziciją praleido naują Limp Bizkit kūrinį.


   

Facebook comments