Liūdna žinia muzikos mėgėjams: Jack'as ir Meg White'ai "The White Stripes" veikloje padėjo tašką

Daugelio muzikos mėgėjų liūdesiui, alternatyviojo roko duetas „The White Stripes“ paskelbė apie veiklos pabaigą ir patikino neturintys planų vėl įrašinėti arba koncertuoti kartu.

Savo pareiškime spaudai Jack‘as ir Meg White‘ai teigė, jog sprendimas nebetęsti veiklos nebuvo priimtas „dėl kūrybinių skirtumų ar noro trūkumo“.

Jų teigimu, tai daugiau lėmė „nesuskaičiuojama daugybė priežasčių bei, ko gero, labiausiai – noras, kad nuostabūs ir ypatingi su grupe susiję dalykai išliktų“.

Duetas taip pat padėkojo savo gerbėjams, kurie palaikė juos „per daugiau nei 13 aktyvios ir neįtikėtinos „The White Stripes“ karjeros metų“.

Iki vasario 2-osios dienos grupė išleido šešis albumus ir buvo manoma, kad jau planuoja septintąjį.

Paskutinį kartą gyvai duetas pasirodė pristatinėdamas 2007 m. albumą „Icky Thump“, tačiau tuometines gastroles teko nutraukti dėl Meg White nerimo priepuolių.

Paskutinėje savo gerbėjams skirtoje žinutėje muzikantai rašė:

„“The White Stripes“ daugiau nebepriklauso Meg ir Jack‘ui. Nuo šiol „The White Stripes“ priklauso jums ir galite su šiuo reiškiniu daryti, ką tik norite. Muzikos ir meno grožis slypi tame, kad jis gali tęstis amžinai, jei tik žmonės to nori. Ačiū, kad leidote mums tai patirti. Jūsų įsitraukimas į mūsų veiklą niekada nepraras savo vertės ir mes visada liksime jums dėkingi.“

Pasitraukiančius "The White Stripes prisimenant...


   

Facebook comments