„Liverpool Indie/Rock Bar“ pradeda naują akustinių renginių ciklą

Sostinės centre įsikūręs ir sėkmingai jau beveik metus gyvuojantis „Liverpool Indie/Rock Bar“ kviečia į naują renginių ciklą „Liverpool Unplugged“, skirtą norintiems vakarą praleisti jaukiai, skambant gyvai akustinei muzikai.

Baro įkūrėjai teigia, kad praplėsti tradicinių renginių sąrašą nauju ciklu paskatino jaučiamas publikos poreikis ir noras pristatyti atlikėjus per naujovišką šiam barui prizmę. „Norime kartą per savaitę lankytojams barą parodyti kaip erdvę, kurioje skamba „nenušlifuota“ ir nepagražinta efektais muzika, o visiškai tikra ir atvira, tokia, kokia gimsta kuriant“, – sako baro įkūrėjai Evaldas Taroza ir Laurynas Zibolis. Baro jaukumą ir tokiam vakarui tinkamą atmosferą padės sukurti tam tikri šviesos ir interjero detalių pakeitimai.

„Liverpool Unplugged“ koncertai vyks šeštadieniais. Be jų, bare tradiciškai ir toliau bus rengiami gausiai indie roko muzikos mėgėjus traukiantys gyvo garso koncertai, šio muzikos žanro vakarėliai su šokiais iki ryto „Indie/Rock Party“ ir kiti baro renginiai.

Pirmasis „Liverpool Unplugged“ ciklo renginys įvyks jau šį šeštadienį, sausio 24 d. Ant scenos lips gerai vilniečiams žinomas indie/folk muzikos atlikėjas Martin Wall. Renginio pradžia 21 val., įėjimas nemokamas.

Gyvai atliekamas Martin Wall kūrinys „Whisper“:


   

Facebook comments