Londone nufilmuotas naujas Nėriaus Pečiūros klipas (+ video)

Nėrius Pečiūra pristato naują dainą "Autobusų stotyje" ir jos vaizdo klipą.

Romantišką kūrinį apie išsiskyrimą autobusų stotyje N. Pečiūra prieš keletą metų buvo parašęs vienai merginų grupei, kuri gyvavo labai trumpai.

Dabar, rašydamas antrą savo solinį albumą, jis sudainavo savąją šios dainos versiją ir Londone nufilmavo vaizdo klipą.

"Lietuvoje autobusų stotys atrodo gana kukliai, o Londone - visai kitaip. Todėl teko skristi į Didžiąją Britaniją ir ten smagiai praleisti laiką", pasakoja N. Pečiūra.

Anglijos sostinės gatves puošiantys raudoni autobusai tapo pagrindiniu N. Pečiūros klipo akcentu. Penkias dienas N. Pečiūra nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro vaikščiojo po miestą ir filmavo. Londono Wauxhall autobusų stotis buvo vienintelė vieta, kur filmavimo metu į į lietuvių menininką niekas nekreipė dėmesio. Daugumoje kitų vietų pasirodydavo britų pareigūnai ir N. Pečiūrai paaiškindavo ką ir kur galima filmuoti. Paprastai per dieną jis gaudavo apie dvi mandagias pastabas. Kaip paaiškino vienas šaunus DLR (Docklands Light Railway) traukinių pareigūnas, "žmogus su filmavimo kameros trikoju Londone gali būti įtartinas". N. Pečiūra visur teisindavosi, kad yra doras turistas ir nelabai ką supranta.   

Facebook comments