Lorde apsiverkė išgirdusi, kad Bruce Springsteen sudainavo jos hitą "Royals" (+ video)

17-etė dainininkė Lorde vos per metus pasiekė tokias karjeros viršūnes, apie kokias daugelis net dvigubai vyresnių atlikėjų gali tik pasvajoti. Neseniai paskelbta, kad pasaulyje į pirmąsias vietas pakilęs jos albumas "Pure Heroine" tapo pirmuoju debiutiniu moters atlikėjos albumu nuo Adelės "19" (2008 m.), kuris buvo parduotas daugiau nei 1 milijono kopijų tiražu. Taip pat Lorde šiemet laimėjo "Brit" apdovanojimą, 2 "Grammy" ir dar keletą kitų prestižinių prizų.

Iš Naujosios Zelandijos kilusiai atlikėjai jos kolegos žarstė komplimentus spaudoje, o prieš kelis mėnesius ją viename renginyje akis į akį susitikęs Davidas Bowie pavadino "muzikos ateitimi". Dabar gi Lorde susilaukė didžiulio įvertinimo ir iš kito muzikos veterano - "bosu" vadinamo Bruce Springsteeno.

Pastarasis koncertuodamas Naujosios Zelandijos mieste Oklande atliko Lorde superhitą "Royals". Apie tai dainininkė sužinojo būdama Ostine, kur tęsia savo pilnai išparduotą koncertinį turą po JAV.

"Mano "Twitter" paskyra vos neužlūžo. Tarsi visi Naujosios Zelandijos gyventojai ėmė man rašyti: "Nepatikėsi, kas ką tik nutiko!", cituoja Lorde News.com.au. "Buvo velniškai šaunu. Nepaprastai apsidžiaugiau ir net šiek tiek apsiverkiau. Tai - pati didžiausia garbė. Springsteenas - tiesiog nuostabus dainų kūrėjas."

"Nerealu, kai toks žmogus perdainuoja tavo kūrinį", tęsė Lorde. "Tie žodžiai nieko nereiškė, kol neparašiau jų savo nešiojamame kompiuteryje, o paskui žaidžiau su jais studijoje. Neįtikėtina, kai dabar jie skamba lūpomis žmogaus, kuris yra gerbiamas visame pasaulyje."

Bruce Springsteeno atlikta Lorde daina "Royals" - klipe:   

Facebook comments