Lyriškasis Jamesas Bluntas prisiekė amžiną meilę

Moterų numylėtinis britų dainininkas Jamesas Bluntas šį savaitgalį vedė. Amžiną meilę aštuntojo Velingtono hercogo anūkei Sofijai Wellesley atlikėjas prisiekė Kampaneto koplyčioje, Maljorkoje. Užuot atsidavęs vedybiniams malonumams, atlikėjas toliau intensyviai ruošiasi pasaulinėms gastrolėms. Jį Vilniaus „Siemens“ arenoje bus galima išgirsti jau spalio 6 dieną.

Dienraštis „Sunday express“ pranešė, kad keturisdešimtmetis daininkas Jamesas Bluntas šeštadienį vedė savo sužadėtinę Sofiją Wellesley. Pora susižadėjo 2013 m. gruodį, po vienerių metų draugystės. J. Bluntas žiniasklaidai ne kartą pasakojo kaip labai džiaugiasi sutikęs tokią moterį kaip Sofija.

„Sofija yra labai suprantinga, ji visada mane palaiko. Net kada žiniasklaida mane perša su vis kita moterimi, ji išlieka rami ir pasitikinti. Reikia būti stipriu žmogumi, kad tai pakęstum. Džiaugiuosi, kad ji yra būtent tokia“, – „Dailymail“ anksčiau sakė atlikėjas.

Prieš tai atlikėjas susitikinėjo su supermodeliu Petra Nemcova ir skandalingai pagarsėjusia aktore bei drabužių dizainere Lindsay Lohan.

Bilietus į spalio 6 d. „Siemens“ arenoje vyksiantį J. Blunto koncertą platina „Tiketa“.


   

Facebook comments