Madonna ir Guy Ritchie apkaltinti plagijavimu

Madonna ir Guy Ritchie ruošiasi dalyvauti teisminiame procese, kuriame yra kaltinami pavogę filmo „Swept Away“ idėją.

Ieškinį iškėlė režisierius ir aktorius Vincent D‘Onofrio, tvirtinantis, kad žvaigždės pasinaudojo jo iškelta idėja naujai nufilmuoti vieną italų kino komediją, kuri buvo sukurta 1975 m.

Ieškovas teigia, kad Madonna ir Guy Ritchie vėliau nusprendė pašalinti jo pavardę iš „Swept Away“ titrų. V. D‘Onofrio pareiškė, kad savo idėją Madonnai pristatė dar 1997 m., kai buvo keletą kartų susitikęs su Madonna ir G. Ritchie.

Byla, kuri buvo pradėta dar 2002 m., pirmą kartą bus svarstoma šių metų gegužės 4 d. Los Andžele. V. D‘Onofrio nori būti įvertintas už idėjos autorystę. Jo advokatas tvirtina, kad ieškovas ketina reikalauti 10 mln. JAV dolerių už patirtus moralinius nuostolius.

Savo ruožtu Madonnos ir Guy Ritchie advokatai yra įsitikinę, kad ieškovas neturi įrodymo, kad buvo pasirašęs sutartį su dainininke, ar filmą platinusia kompanija „Sony“. Kritikai vienbalsiai išpeikė „Swept Away“, kurį vadino „blogiausiu šimtmečio filmu“ ir „katastrofa“.

Po fiasko JAV kino salėse, filmas taip ir nebuvo parodytas britų kino mėgėjams, kurie „Swept Away“ galėjo įsigyti tik vaizdajuostės pavidalu. Netrukus ir pats Guy Ritchie viešai pripažino, kad filmas visiškai nepavyko.


   

Facebook comments