M.A.M.A 2015: pirmadienį paaiškės nominantai, yra svarbių naujienų

Gruodžio 14 d., pirmadienį, sostinės kavinėje „Vero Cafe“ šurmuliuos Lietuvos muzikos industrijos atstovai, žiniasklaida ir žinomi šalies atlikėjai: 11 val. ryto jie patirs intrigą, nes pagaliau bus paskelbti Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2015 nominantai.

Jei anksčiau buvo įprasta, kad kiekvienoje nominacijoje rikiuojasi penki kandidatai, tai šiemet visų kategorijų suvienodinti skaičiais nepavyks.

„Geriausio metų albumo nominacijoje susidarė didžiulė spūstis. Buvo išleista išties daug gerų albumų. Šie metai buvo baisiai derlingi. Todėl Taryba nusprendė balsavimui perduoti ne 5, o 10 muzikos albumų“, – pasakojo asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

Vienas šių apdovanojimų steigėjų ir Tarybos narių Saulius Urbonavičius-Samas papildė, kad šiemet atsiras nauja nominacija. „Jau ne kartą muzikos pasaulio atstovai siūlė įtraukti į kategorijas geriausią metų dainą. Logiška apdovanoti tuos, kuriems pavyko sukurti metų hitą. Todėl M.A.M.A 2015 nominacijų sąrašą šiemet papildėme kategorija „Metų kūrinys / daina“, – pasakojo S. Urbonavičius-Samas.

Šiais metais bendradarbiaudama su Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA, M.A.M.A pristatys ir naują – lietuviškos muzikos portalo Pakartot.lt grojamiausios 2015 m. sukurtos dainos apdovanojimą.

„Pakartot.lt yra didžiausia, legali ir nemokama lietuviškos muzikos platforma internete, kurioje galima rasti beveik 90 000 skaitmenizuotų lietuviškos muzikos įrašų. Sekundžių tikslumu renkame perklausų statistiką, pagal kurią vykdome atlygio atlikėjams paskirstymą. Tad ši nominacija bus matematiškai tiksliausia ir jos laureatas bus tikras, kad sukūrė klausomiausią 2015 metų dainą internete“, – teigė AGATA direktorė Agnė Masalskytė.

Iš viso pirmadienį paaiškės 13-os M.A.M.A 2015 kategorijų nominantai. Bus paskelbta, kas pretenduoja tapti geriausiu metų atlikėju ir atlikėja, geriausiomis pop, elektroninės muzikos, roko, hip hopo ir alternatyvos grupėmis ar atlikėjais, metų koncertine grupe ar atlikėjais. Taip pat bus paskelbta metų grupė ir įvardyta, kas papuolė į metų proveržio, geriausio albumo, vaizdo klipo ir geriausios dainos (kūrinio) nominacijas.

M.A.M.A 2015 nominantų paskelbimo renginyje dalyvausiantiems muzikantams ir atlikėjams bus įteikti nominantų diplomai. Taip pat visi galės pasivaišinti specialiai sukurta M.A.M.A 2015 kava. Susirinkusiems itin svarbią ceremoniją tiesiogiai transliuos tv3play.lt, transliacijos pradžia – 11 val. ryto.

„Manau, kad pirmadienį darbdaviai turėtų paankstinti pietų pertrauką, kad visi lietuviškos muzikos mylėtojai galėtų gyvu laiku internete stebėti, kas taps M.A.M.A nominantais“, – juokavo Samas.


   

Facebook comments