M.A.M.A 2015: V. Baumila laukia susitikimo su chebra, M. Linkytė viliasi išvengti kuriozų

Sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks triukšmingiausias metų muzikos renginys – apdovanojimai M.A.M.A 2015, kurie vyks kartu su „Radiocentro“ jubiliejinėmis iškilmėmis. Organizatoriai oficialiai skelbia, kad muzikinėje renginio programoje susitiks itin sėkmingai savo karjerą vystanti „eurovizinė pora“: Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Tačiau šįkart scenoje jie pristatys kiekvienas savo darbus.

„Malonu sugrįžti į sceną, kurioje jau esu buvęs. Smagu, kad M.A.M.A organizatoriai pastebėjo, kad pakvietė. Tai – didelis renginys, daug investicijų, didžiulė auditorija. Ypač ši M.A.M.A, kuri vyks kartu su „Radiocentro“ gimtadieniu, – kalbėjo V. Baumila. – Be abejo, tai yra visų scenos žmonių šventė. Man tokie apdovanojimai netgi yra labiau mūsų bendruomenės susibūrimas, po kurio gera prisiminti užkulisinius bajerius. Visada smagu pabendrauti su tuo pačiu keliu einančia chebra.“

Atlikėjui labai imponuoja M.A.M.A 2015 suteikiamos galimybės parengti aukščiausio lygio pasirodymą.

„Techniniai pajėgumai dideli, tai leidžia kurti įspūdingus meninius sprendimus, kuriais gali papuošti savo pasirodymą. Jau galvojau apie tai, ką galėčiau padaryti M.A.M.A scenoje. Žinau, kad tai bus muzikaliai ir scenografiškai tikrai gerai parengtas pasirodymas“, – teigia Vaidas.

Jo buvusi partnerė M. Linkytė, su kuria pasirodė bene svarbiausiame atlikėjams konkurse – „Eurovizijoje“, pritaria, kad M.A.M.A scenos suteikiamomis galimybėmis nuodėmė nepasinaudoti. Tačiau žiūrovams ji norėtų parodyti ne amą gniaužiančius efektus, o visą savo muzikinę jėgą ir laiko sukryžiuotus pirštus, kad netektų susidurti su Merfio dėsniais.

„Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje vyksta tokie apdovanojimai, kad muzika suvienyja nors tą vieną vakarą. Gera, kad galime pateikti savo muziką. Ir dar smagiau, kad tokiu renginiu siekiama kokybės, – sakė Monika. – M.A.M.A scenoje nenorėčiau šokių ar kokios nors didelės butaforijos. Bus įdomiau publiką nustebinti turiniu.“

Koks konkrečiai bus M. Linkytės pasirodymas, dar neatskleidžiama, bet atlikėja tikisi, kad jį įgyvendinti pavyks be kuriozų, ne kartą jai nutikusių scenoje.

„Tokiuose renginiuose, o ypač – kai juos transliuoja televizija, nutinka daug netikėtumų. Kartą tiesioginio eterio metu plojausi scenoje. Buvo ir suknelės saga ištrūkusi... Aš lyg tyčia traukiu visokius nesusipratimus! – kvatoja Monika. – Kadangi M.A.M.A apdovanojimus irgi tiesiogiai rodys televizija, tikiuosi, kad viskas vyks sklandžiai. Kita vertus, pradėjau viską, kas benutiktų, vertinti pozityviau.“

Nuotaikingų natų M.A.M.A 2015 ceremonijoje tikrai nestigs, nes iškilmes ves humoristas Justinas Jankevičius. Atlikėjų sąrašas – nuolat pildomas. Apdovanojimų partneris AGATA. Bilietus platina bilietai.lt ir bilietupasaulis.lt.


   

Facebook comments