M.A.M.A.2014: kas atsidurs nominantų penketukuose?

Gruodžio 12 d. sostinės klube „Exit“ įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų paskelbimo vakaras. Intriguojantį penketukų pristatymą praturtins įvairių žanrų atlikėjų koncertas.

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai”, sausio 30 d. Kauno „Žalgirio” arenoje ketvirtą kartą organizuojanti M.A.M.A.2014 ceremoniją, jau netrukus atskleis didžiąją intrigą - kokie atlikėjai ir grupės pretenduoja į geidžiamiausias statulėles.

Nominantų penketukai šiemet bus išrikiuoti 12-oje kategorijų. „Naujiena ta, kad rokas ir alternatyva, pastaraisiais metais buvę vienoje nominacijoje, šiemet vėl išsiskiria – šių muzikos krypčių atlikėjai varžysis skirtingose kategorijose. Tokį sprendimą Taryba priėmė, atsižvelgdama į stiprų pagyvėjimą tiek lietuviškos alternatyvos, tiek roko žanruose“, - sako Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas M.Tyla.

M.A.M.A.2014 nominantai varžysis dėl geriausios metų roko, elektronikos, hip hopo, alternatyvos, pop muzikos grupės ir atlikėjų, geriausio muzikos albumo ir vaizdo klipo, geriausio metų atlikėjo ir atlikėjos, geriausios metų grupės ir koncertinės grupės (atlikėjos ar atlikėjo) titulų. Vienas iš penkių gaus statulėlę už geriausią metų proveržį. Kaip ir kasmet, didžiojoje apdovanojimų ceremonijoje bus įteiktas prizas už nuopelnus lietuviškai muzikai, AGATA prizas grojamiausiam metų atlikėjui ir LATGA-A prizas populiariausiam metų autoriui, tačiau kandidatai į šiuos apdovanojimus yra neviešinami – laimėtojai paaiškės sausio 30-ąją.

Kiti pretendentai į nominacijas bus iškilmingai paskelbti jau gruodžio 12 dieną, penktadienį, išskirtiniame nominantų vakarėlyje. Jis vyks Vilniaus klube „Exit“, kuris diktuoja aukščiausius klubinio laisvalaikio kokybės standartus ir leidžia pajusti pasaulinį šokių muzikos pulsą.

„Kviečiame ne tik mūsų scenos žvaigždes, bet ir jų muzikos gerbėjus. Įėjimas – nemokamas. Durys atsidaro 20 valandą, - pasakojo M.Tyla. - Be to, nominantų vakarėlyje bus įteiktos mažosios M.A.M.A.2014 statulėlės. AGATA atstovai apdovanos grojamiausios metų dainos atlikėją ar grupę ir fonogramos gamintoją bei grojamiausią metų instrumentalistą. 2014 metų grojamiausi bus renkami AGATA‘i susumavus radijo stočių pateiktus 2013-ųjų 4-ojo ketvirčio ir 2014 m. 3-jų ketvirčių grojaraščius, kuriuose yra apie 30 tūkstančių lietuviškų įrašų iš maždaug 60 tūkst. visų transliuotų kūrinių.”

Nominantų paskelbimo vakarui taip pat rengiami įdomūs muzikiniai pasirodymai. Susirinkusiems koncertuos Vaidas Baumila, Monika Linkytė, „Monkey Tank“ ir „Sheep Got Waxed“. Mažuosius apdovanojimus ir nominantų paskelbimą tiesiogiai transliuos TV6 kanalas ir žiūrimiausia televizija internete tv3play.lt.


   

Facebook comments