Mamas jų dienos išvakarėse sveikino D. Roussos

Šeštadienį Vilniaus „Siemens arenoje“ skambėjo legendinio Demis Roussos dainos. Kitąmet savo veiklos keturiasdešimtmetį minėsiantis graikų dainininkas tikino, jog tai – paskutinis jo koncertas Lietuvoje, tad, atrodo, pasistengė iš visos širdies. Jam scenoje talkino Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno.

Vilniuje D. Roussos atliko senąjį gerąjį, kaip jis pats vadina, „septyniasdešimtųjų“, repertuarą. Iki atvykimo į mūsų šalį net negirdėjęs, kaip groja Lietuvos kamerinis orkestras, dainininkas sakė pasitikįs jo profesionalumu. „Pasamdžiau jį, nes jis mėgsta moteris ir gerą maistą“, - Modesto Pitrėno bei jo diriguojamo orkestro pasirinkimo motyvus vardino dainininkas.

Pačių organizatorių teigimu, Demis Roussos – viena mieliausių kol kas į Lietuvą jų atvežtų žvaigždžių. Prieš koncertą ar jo metu jis nepateikė jokių ypatingų ar neįgyvendinamų pageidavimų, o koncertui pasibaigus, kaip ir kuomet lankėsi Lietuvoje prieš kelerius metus, liko patenkintas pasirodymu ir malonia publika.

Koncertui baigiantis net atsistojusi salė ūžė plojimais, o pats Demis Roussos buvo priverstas į sceną užlipti dar vienai dainai. Plačiai besišypsančios moterys po koncerto sakė, jog bilietai į šį koncertą buvo geriausia Mamos dienos dovana nuo jas mylinčių vaikų.

“Jūs – vagys!“

Lietuvoje prasidėjusios dainininko gastrolės po Baltijos šalis – tai didžiulio turo pradžios koncertas. Gastrolės žada baigtis kitąmet birželį, įspūdingu koncertu D. Roussos gimtinėje Graikijoje esančiame Akropolyje.

Per spaudos konferenciją sužinojęs, jog Lietuvoje Graikijos pasididžiavimu -„Akropoliu“ - pavadintas prekybos centras, dainininkas nusišypsojo: „Jūs – vagys!”

Planuose – kitoks albumas, autobiografinis filmas ir knyga

Dar iki atvykimo į Lietuvą kalbėdamas telefonu su DELFI žurnalistais D. Roussos teigė, jog baigęs šį turą, jis žada pradėti kurti visai kitokią muziką. Anot jo, netrukus išeisiančiame naujame jo albume dainos gali suskambėti roko, džiazo, folkloro, ir net house ritmais.

Beje, Demis Roussos duktė Emily, kuri jau kuris laikas rūpinasi visais su atlikėjo karjera susijusiais reikalais, patvirtino, kad leidybai yra ruošiama pirmoji oficiali dainininko biografinė knyga.

Nuo išsamesnių biografijos komentarų kol kas susilaikoma, tačiau jau dabar žinoma, kad ją rašo pati Demis Roussos duktė Emily. Be to, tuo pačiu laiku, kai bus išleista biografinė knyga, kino sales pasieks ir pirmasis dokumentinis filmas apie įspūdingą Demis Roussos karjerą ir ne mažiau spalvingą asmeninį gyvenimą.


   

Facebook comments