“Mango” buvo sužavėtos sraigtasparnio skrydžiu

Šeštadienį grupė “Mango” įvykdė savo sumanymą iš koncerto į koncertą atskristi sraigtasparniu.

Grupė iš Birštono per 1 val. 10 min atskrido į koncertą Palangoje, “Horn Grand Prix” lenktynių trasoje.

Sraigtasparnis nuskrido apie 250 km.

Tai pirmas atvejis Lietuvoje, kai lietuviška grupė pasinaudoja sraigtasparniu, kad spėtų perskristi į kitame šalies gale vykstantį koncertą.

Iš pradžių merginos planavo skristi ir lėktuvu, ir sraigtasparniu, bet vėliau paaiškėjo, kad laiko tarp koncertų yra šiek tiek daugiau, nei buvo manyta anksčiau, todėl lėktuvo buvo atsisakyta.

“Į koncertą spėjome be vargo, nors visą kelią jaudinomės, kad nepavėluotume, nes renginį tiesiogiai transliavo televizija ir pasirodymo laikas buvo labai tiksliai įvardintas. Pilotas siūlė praskristi virš gimtosios Klaipėdos, bet nenorėdamos rizikuoti, nutarėme į koncertą atvykti šiek tiek anksčiau, todėl pasiskraidymą virš Klaipėdos atidėjome kitam kartui”, - pasakojo merginos.

Visos trys teigė, kad sraigtasparniu skrido pirmą kartą gyvenime, bet nejautė jokios skrydžio baimės.

Vika net prisipažino, kad puoselėja mintį iš sraigtasparnio iššokti su parašiutu.

Rima ir Asta teigė, kad mielai šia transporto priemone skristų dažniau, nes kartais tenka po 7-8 valandas praleisti kelionėje iš vieno šalies galo į kitą.

“Deja, skrydis sraigtasparniu - labai brangus malonumas, todėl labai abejoju, ar artimiausiu metu teks juo vėl pasinaudoti”, - sakė Rima.


   

Facebook comments