Marijonas pristato dainą liūtams ir pandoms (+ audio)

“Gali bėgti kaip liūtas, gali tingėti kaip panda”, - šie žodžiai iš Marijono Mikutavičiaus naujos dainos “Tu čia, tu čia” jau tampa madingu šių metų šventiniu palinkėjimu.

Daina “Tu čia, tu čia” jis pradės ir “Marijono Mikutavičiaus Show” koncertą Vilniuje šį šeštadienį. “Kai pabundi ryte (jeigu pabundi), visada gali būti tikras, kad vieną dalyką tikrai rasi šalia. Visada rasi naują dieną. Šia daina bandžiau sukurti mažą odę dienai. Nuo tos akimirkos, kai esi tingus ir mieguistas, slenki vonios ir virtuvės link. O po to vis labiau įsibėgėji, kol pasineri į darbus”, - apie dainą “Tu čia, tu čia” iš naujojo albumo “Lengvas būdas mesti klausytis” sako M. Mikutavičius.

“Koncerto pradžią pasufleravo panaši dainos ir koncerto dienos specifika. Daina pradžioje rami, taip kaip ir aš koncerto dieną. Paprastai ryte būnu atsargus, saugausi ir kaupiuosi vakarui. Daina pabaigoje pereina į optimistinį maršą, taip ir pats koncertas vakare sprogsta ir tampa pagrindiniu mano dienos įvykiu ir kulminacija”, - sako Marijonas.

“Marijono Mikutavičiaus Show”: gruodžio 13 dieną – Vilniuje, gruodžio 20 dieną – Kaune, gruodžio 26 dieną – Panevėžyje.

Dainą “Tu čia, tu čia” galima klausytis čia:


   

Facebook comments