Markas Palubenka pristato dainą iš naujojo albumo (+ audio)

Po trejų metų pertraukos Lietuvos indie scenos dainininkas Markas Palubenka pagaliau vėl kalba apie naują albumą ir šiandien pristato naują kūrinį „I‘m A Moment“. „Tai yra įžanga į pavasarį pasirodysiantį albumą „Puzzleman“, todėl dabar atskirai kalbėti apie šią dainą yra tas pats, kas paimti vieną detalę ir kalbėti apie visą dėlionę“, – sako dainininkas.

Vis dėlto Markas Palubenka atskleidė, kad dainos sumanymą nurodo jau pats pavadinimas. „Tai daina apie labai mažus dalykus, apie akimirkos galimybes, apie tai, kad galime būti visur ir visada“, – sako kūrėjas, tačiau priduria, kad kiekvienas klausytojas turėtų surasti savo prasmių.

„I‘m A Moment“ buvo pirmoji įrašyta naujojo albumo daina. „Ji padiktavo viso albumo gimimą, nors ją įrašęs dar nežinojau, koks tas albumas bus. Tik antroji daina, kurią pristatysiu vėliau, padiktavo galutinę albumo idėją“, – apie albumo pradžią pasakojo dainininkas.

Jau numatyta ir albumo pristatymo data – tai kitų metų kovo 2 diena. „Kas atsitiktų, jeigu akimirksniu praplėstume savo pasaulio matymą begale naujų požiūrių ir idėjų? Taptume genijais? Paranojikais? Mistikais? Komikais? „Puzzleman“ bus galimybė klausytojui plėsti savąją dėlionę sulig kiekviena daina. Kaskart vis kitokia“, – albumo sumanymą apibūdino Markas Palubenka.

Tai bus ir pilnai autorinis kūrinys – nuo dainų tekstų iki muzikos įrašų visi darbai atlikti paties Marko. „Tik vėlesnėse įrašų stadijose ranką pridėjo ir keli įrašų profesionalai, kuriems esu labai dėkingas už patarimus ir įžvalgas“, – sako dainininkas.

Kviečiame išgirsti ir įvertinti „I‘m A Moment“:


   

Facebook comments