Mattias „IA“ Eklundh gitaros klinika

Lapkričio 14 dieną, trečiadienį, visus elektrinės gitaros entuziastus, profesionalus bei neabejingus šiuolaikiniam instrumentiniam rokui nepamirštamam seansui į savo gitaros „kliniką“ pakvies vienas originaliausų pasaulyje gitaros virtuozų Mattias „IA“ Eklundh.
Vilniaus Lenkų kultūros namų salėje vyksiantis renginys – tai gitaristo, šiuo metu koncertuojančio su grupe „Freak Guitar“, turo „Freak Guitar clinic“ dalis, kurio metu jis lanko įvairiausias auditorijas – muzikos akademijas ir mokyklas, koncertų sales, festivalius ir net muzikines parodas.

Mattias Eklundh kūryba išsiskiria originaliom muzikinėm idėjom, o atlikimas – aukštu technikos lygiu bei originalia, tik jam būdinga maniera. Nuo pat vaikystės, būdamas vos šešerių, Mattias susidomėjo būgnais, tačiau ankstyvoje paauglystėje muzikantą pavergė gitaros garsai. Labiausiai įtakotas legendinių KISS ir Frank Zappa, Mattias „IA“ Eklundh gitaros subtilybių pradėjo mokytis savarankiškai, o dabar jo pasiklausyti ir pasisemti patirties ateina pilnos salės tiek jaunų, pradedančiųjų, tiek ir profesionalių muzikantų.

Mattias „IA“ Eklundh – gitaristas, kuris autoritetingo JAV žurnalo „Guitar Player“ skaitytojų buvo pripažintas 2006 metų atradimu. Jį pastebėjo elektrinės gitaros virtuozas Steve Vai, kurio leidybos kompanija „Favored Nations“ išleido du solo albumus. Abu albumai buvo labai šiltai sutikti kritikų, o įtakingas D. Britanijos žurnalas „Guitar Techniques“ albumą „Freak Guitar - The Road Less Traveled“ įvertino aukščiausiu balu ir pripažino geriausiu mėnesio albumu.

Ši gitaros „klinika“ Vilniuje – unikali proga stebėti Mattias gitaros valdymą iš arti ir betarpiškai pabendrauti su pasauline įžymybe.

Vienintelis Mattias „IA“ Eklundh koncertas – lapkričio 14 diena, 19:30 val., Lenkų kultūros namuose, Naugarduko g. 76, Vilnius. Bilietus platina Tiketa – www.tiketa.lt. Organizuoja agentūra RockSolid, www.rocksolid.info.


   

Facebook comments