"Megadeth" lyderis Dave Mustaine su simfoniniu orkestru grojo klasikinius kūrinius (+ 3 video)

Po ilgų laukimo mėnesių ir svarstymo, kaip viskas pavyks, dabar jau galime pasakyti, kad Dave Mustaine pasirodymas kartu su "San Diego Symphony" buvo tikrai sėkmingas.

"Symphony Interrupted" pavadintame renginyje metalo legenda su savo gitara prisijungė prie orkestro tam, kad sugrotų eilę klasikinių kūrinių bei simfoninę "Megadeth" dainos "Symphony of Destruction" versiją (jos video galite išvysti apačioje).

Mustaine prisilietė prie tokių klasikinių kūrinių kaip Vivaldžio "Metų laikai", J. S. Bacho "Air on the G String" ar R. Wagnerio "Valkirijų skrydis". Pastarąjį jis atliko jau nebe sėdėdamas ant kėdės, taip suteikdamas jam dar daugiau energijos.

Kai orkestras užgrojo "Megadeth" "Symphony of Destruction", Mustaine, kaip ir pridera rokeriui, nusivilko savo smokingo švarką.

Po koncerto garsusis muzikantas gracingai spaudė rankas visiems priekinėje eilėje sėdėjusiems žiūrovams, kurie susirinko išvysti šį unikalų šou. Vėliau Dave dar sutiko nusifotografuoti su keliais iš jų, laukusiais lauke. Negalėjusiems išvysti koncerto Dave pažadėjo, kad jie tikrai dar turės progą, nes šis buvo ne paskutinis.

Išvyskite, kaip Dave Mustaine ir "San Diego Symphony" atlieka Vivaldžio "Vasarą":

Vivaldžio "Žiema":

"Symphony of Destruction" + "Valkirijų skrydis":


   

Facebook comments