„Megadeth“: paskutinės dienos

Viena garsiausių amerikiečių kietojo metalo grupė „Megadeth“, kartu su „Metallica“ išpopuliarinusi „trash“ metalo stilių visame pasaulyje, gyvena paskutines dienas. Pasibaigus koncertų turui, kuriame „Megadeth“ reklamuoja rugsėjo 14-ąją pasirodžiusį albumą „The System Has Failed“, grupės lyderis Dave‘as Mustaine‘as ketina nutraukti grupės veiklą ir pradėti solinę karjerą.

„Megadeth“ likimas pakibo ant plauko dar 2002 metais, kai Dave‘as Musteine‘as patyrė sunkią rankos traumą. Gydytojai abejojo, ar muzikantas iš viso dar kada nors galės paimti į rankas gitarą, tačiau po pusantrų metų užtrukusio intensyvaus gydymo kurso, Dave‘as Musteine‘as vėl pradėjo groti. „The System Has Failed“ buvo įrašytas su sesijiniais muzikantais ir buvo išleistas kaip „Megadeth“ albumas tik dėl juridinių dalykų – pagal kontraktą grupė savo leidybinei firmai dar buvo „skolinga“ vieną albumą.

Kol kas „Megadeth“ įkūrėjas dar neapsisprendė, kaip vadinsis jo solinis projektas. Tęsti veikla po „Megadeth“ vėliava tapo pernelyg sudėtinga – praktiškai kiekvienas muzikantas, savo laiku grojęs šioje grupėje, reiškia savo pretenzijas į grupės pavadinimą.

Per 21 savo egzistavimo metus „Megadeth“ išleido 10 albumų.


   

Facebook comments