“Melodija“ apdovanota kategorijoje „už daugiausiai išleistų albumų“

Liepos 31 d. Palangoje kompaktinių diskų gamyklos „Baltic Optical Disc“ iniciatyva surengti pirmieji „Auksinių ir platininių grupių apdovanojimai“, kurių laureatai buvo renkami, įvertinant parduodamų įrašų skaičių.

Kategorijoje „už daugiausiai išleistų albumų“ apdovanojimas buvo įteiktas tik 2002 m. pabaigoje įkurtai įrašų kompanijai „Melodija“, kurios leidžiamų žvaigždžių sąraše galima rasti Mango, Geltoną, Alaną Chošnau, Pikaso, Amberlife, Delfinus, Skamp ir kitus atlikėjus.

„Šis apdovanojimas yra tikrai malonus mūsų darbo įvertinimas. Ta proga labai norėčiau savo džiaugsmu pasidalinti su visais autoriais, atlikėjais, prodiuseriais ir vadybininkais, su kuriais turime garbės kartu dirbti. Plačiai vertinant, tai - ne individualus laimėjimas, o mūsų sėkmingo bendradarbiavimo rezultatas,“ – sakė „Melodijos“ direktorius Saulius Sventickas.

Kompanijos „Melodija“ kuruojamos grupės buvo apdovanotos ir asmeniškai: grupė „Pikaso“ – už pirmą debiutinį platininį albumą; grupė „Mango“ už kasmet parduodamą platininį albumą; dainininkas Amberlife - kaip daugiausia albumų pardavęs nelietuviškai dainuojantis atlikėjas.


   

Facebook comments