Per mėnesį Linas ir Simona surengė net 52 koncertus!

Šių metų Eurovizijos dalyviai Linas ir Simona nusprendė rengti koncertus ne tik naktiniuose klubuose ar svečiose šalyse, bet savo dainas pristatyti ir jaunajai kartai. Nuo spalio 12 dienos atlikėjai surengė net 52 koncertus vidurinėse mokyklose bei gimnazijose.

Kasdieną jie rengdavo po 4 koncertus, 5 kuriuos susirinkdavo po 200-300 ir daugiau žmonių, kurie itin karštai (atėjo netgi su plakatais) palaikė dainininkus ir kone visas dainas dainavo kartu su Linu ir Simona.

"Jei nepilnamečiai negali ateiti pas mus į koncertus naktiniuose klubuose - tai kodėl gi mums patiems nenuvažiavus pas juos? Krūvis, aišku didelis, bet atgaiva sielai - nepamatuojamas dalykas. Be to, savo koncertuose mes skatiname jaunimą laikytis dorybės ir saugaus gyvenimo principų - nevartoti kvaišalų, siekti meninių vertybių. Artėja tarptautinė AIDS diena, tad koncertuose kalbėjome ir apie raudonojo kaspinėlio reikšmę ir t.t." - pasakojo dainininkas Linas Adomaitis, prisipažinęs esantis neabejingas AIDS problemoms ir gavęs Lietuvos AIDS centro palaiminimą šviesti jaunimą įvairiose programose.

Šio įtempto koncertinio maratono rezultatais ypač džiaugiasi Lino ir Simonos gerbėjų klubo administracija. Jo dėka klubas išsiplėtė ir jame jau - 147 oficialūs Lino ir Simonos gerbėjai.


   

Facebook comments