Michael'as Jackson'as dirbs su "New Kids On The Block"

Pranešama, jog Michael‘as Jackson‘as yra pasiryžęs padirbėti su neseniai atsikūrusia grupe „New Kids of The Block“.

Teigiama, jog praėjusią savaitę savo namuose Nevadoje pop žvaigždė kalbėjosi su grupe, kuri apie savo sugrįžimą paskelbė balandžio mėnesį.

„Tai – labai įdomu. Tai vienas didelis vakarėlis, prie kurio prisijungti nori visi,“ dienraščiui „Mirror“ kalbėjo grupės vokalistas Donny Wahlberg‘as.

„New Kids on the Block“ šį rudenį iškeliaus į savo koncertines gastroles, kurios prasidės Kanadoje. Tikimasi, kad su gastrolėmis sutaps ir naujo grupės albumo pasirodymas.

Kaip buvo pranešta anksčiau, Jackson‘as šiuo kartu su „Black Eyed Peas“ nariu Will.i.Am kuria naują savo studijinį albumą, o visai neseniai pasirodė ir naujas kūrinys, kuriame skamba pop karaliaus vokalas – duetas su Akon‘u „Hold My Hand“.

Kalbėdamas apie naująjį įrašą, vienas Jackson‘o projektui artimas šaltinis tikino, jog atlikėjas neketina nieko leisti kol nebus visiškai tuo patenkintas.

„Jis yra muzikos genijus ir įrašų kompanijos vadovai nori palikti jį ramiai kurti savo stebuklą. Kada diskas bus išleistas, priklausys tik nuo jo,“ pridėjo jis.


   

Facebook comments