Michael'as Jackson'as išleidžia labdaringą singlą

Praėjus dviem metams po dainos sukūrimo, Michael‘o Jackson‘o su daugybe kitų atlikėjų labdaringai įrašytas singlas “What More Can I Give" pagaliau kažkam taps naudingu.

Šiuo metu daina yra siūloma parsisiųsti iš interneto svetainių www.whatmorecanigive.com ir www.musicforgiving.com už dviejų dolerių mokestį. Dalis gautųjų pinigų bus išdalinta įvairioms vaikų labdaros organizacijoms - įskaitant „Oneness“, „Mr. Holland's Opus Foundation“ bei „International Child Art Foundation“. Visos jos remia menines programas, siekiančias sumažinti rasizmą, neraštingumą bei įtraukti sunkiai gyvenančius vaikus į pasaulio bendruomenę.

Iš tikrųjų ši daina buvo skirta rugsėjo 11-osios dienos aukoms ir jų šeimoms paremti. Prie įrašo prisidėjo tokie atlikėjai, kaip Mariah Carey, Beyoncé Knowles, N‘Sync, Mya bei Shakira bei daugelis kitų – visi jie įrašė savo vokalo partijas dviem dainos variantams – angliškam ir ispaniškam.

Visgi, tie planai buvo atidėti, nes kilo klausimų, kam ši daina priklauso ir kaip ją reikėtų išleisti. Kai kurie šaltiniai teigia, kad daina buvo neišleista, nes paaiškėjo kai kurie kūrinio prodiuserio Marc‘o Schaffel'o ryšiai su pornografijos pasauliu. Kiti sako, kad tuo metu nenorėta, kad dainą užgožtų Jackson‘o albumo „Invincible“ pasirodymas.

Nepaisant kokia bebūtų priežastis, lygiai prieš metus ši daina pradėjo skambėti internete bei radijo stotyse. Tuomet Schaffel‘is nusivylęs pažymėjo, kad „liūdna, bet daina ten neturėtų būti, nes ji neatliks numatyto tikslo“.

Bent dalis to tikslo bus pasiekta dabar, kai Jackson‘as nusprendė perleisti singlą ir pardavinėti internetu.


   

Facebook comments