Miss Kittin šokių aikštelių meilužis The Hacker nulauš „Gravity“

Renginių serija „Natūraliai“ klube „Gravity“ įsibėgėja! Po pripažintų „reiverių“ iš Vokietijos M.A.N.D.Y. bei Belgijos „The Glimmers“, šį šeštadienį, kovo 22 d., eilė ateis su Ellen Allien, Ivan Smagghe lyginamam šokių aikštelių „žudikui“ The Hacker. Beveik metus užtrukusios derybos su šio atlikėjo vadybininke pagaliau 1:0 pasibaigė sostinės klubo naudai.

Užtikrintas electro, techno muzikos veteranas geriausiai pažįstamas iš hito „„Frank Sinatra“, įrašyto su diskotekų pop žvaigžde Miss Kittin. Po šios plokštelės išleidimo jie tapo bene pačiais populiariausiais electro muzikos didžėjais pasaulyje. Svečiui iš Paryžiaus talkins savo gimtadienį tą dieną švęsiantis „Techstylism“ komandos didžėjus Daimon bei „Backdoors“ atstovas Rubenas.

Lietuvoje turi daug gerbėjų

Legendinių DJ Hell ir Andrew Weatherall numylėtinis The Hacker į elektroninę muziką panėrė prieš beveik dvidešimt metų. Kelių įrašų kompanijų boso diskografijoje galima surasti per penkiasdešimt plokštelių, daugiau nei šimtas įvairiausių remiksų, tarp kurių tokiems vardams, kaip Laurent Garnier, „Air“, Marc Almond, „Fischerspooner“.

„The Hacker yra bene mėgstamiausias mano electro-techno atlikėjas ir žinau, kad tokių kaip aš Lietuvoje yra labai daug. Kelioliką jo plokštelių yra fantastiškos ir jau senokai tapo tikra klasika! Ir dabar su malonumu groju jo kūrinius, kuriuos jis leidžia labai dažnai. Labai džiaugiuosi, kad grosiu su tokiu talentu“, - svečią giria DJ Daimon.

Neatskiriamas nuo Miss Kittin

Visgi prancūzą labiausiai garsina daugiau nei dešimt metų trunkantis nuolatinis bendradarbiavimas su populiaria ir ekscentriška Miss Kittin. Su ja jau šiek tiek žinomas The Hacker pradėjo bendradarbiauti dar tais laikais, kai šiandienos viena populiariausių moterų didžėjų tik žengė pirmuosius savo žingsnius.

Akivaizdu, jog Miss Kittin - tai, ko ir reikėjo The Hacker bei atvirkščiai. Vienas po kito pasirodė bendri jų kūriniai „Champagne”, “Intimités”, „1982“ bei pats garsiausias bei iki šių dienų madingas electroclash himnas, be saiko buvęs populiarus ir Lietuvoje - „Frank Sinatra“. Rezultatas – vienas populiariausių electro duetų per visą šio stiliaus istoriją.


   

Facebook comments