Missy Elliott, Timbaland ir The Neptunes bus pagerbti miesto mero

Kalifornijos miesto Virginia Beach meras artimiausiu metu pagerbs iš šio miesto kilusias ir dabar jau gerai pasaulyje žinomas Hip-Hop'o įžymybes - reperę Missy Elliott ir prodiuserius: Timbaland ir The Neptunes duetą. Visi šie žmonės šių metų Grammy Awards ceremonijoje, kartu sudėjus, turėjo net 14 nominacijų, tačiau tik The Neptunes ir Missy Elliott sugebėjo laimėti po vieną apdovanojimą.

Miesto meras Meyera E. Oberndorf'as paaiškino, kad Virginia Beach'o garsenybių pagerbimas atspindės vis didėjantį Hip-Hop'o vaidmenį miesto gyvenime ir Grammy apdovanojimų ceremonijoje. "Man bus garbė pasveikinti šiuos ypatingai talentingus jaunus žmones, kurie garsina mūsų miesto vardą," Los Angeles Times laikraščio korespondentams sakė meras.

Dar visai neseniai, praeitą mėnesį, Ričmonde vykusio "Freedom Classic" festivalio metu, panašiai buvo pagerbtas "Roc-A-Fella Records" prezidentas, Damon'as Dash'as, už nuopelnus Hip-Hop'o muzikai.

Nors vos prieš keletą dienų Missy Elliott, Timbaland ir The Neptunes džiaugėsi savo nominacijomis ir apdovanojimais Grammy Awards ceremonijoje, dabar jie yra priversti vėl sugrįžti prie darbų, kadangi jiems visiems pavasarį nusimato daugybė įvairių muzikinių projektų ir pasirodymų. Elliott, kartu su Alicia Keys ir Beyonce, turėtų dalyvauti muzikiniame ture, kuris prasidės kovo 12d. Fort Lauderdale mieste, Floridos valstijoje. Tuo tarpu Timbaland, kuris nuolat tampa vienu pagrindinių Missy albumų prodiuserių, dabar dirba su Brandy ir LL Cool J. Manoma, kad jo produkciją galima bus išgirsti abiejų atlikėjų naujuose albumuose.

Pharrell'as Williams'as ir Chad'as Hugo, iš The Neptunes, gavę Grammy statulėlę kaip geriausi metų neklasikinės muzikos prodiuseriai, ir toliau lieka viena laukiamiausių prodiuserių komandų daugumos atlikėjų ir grupių stovyklose. Duetas, kaip numatyta, prisidės prie naujų Usher, No Doubt vokalistės Gwen Stefani, Foxy Brown ir 213 - naujos grupės, kurią sudaro Snoop Dogg, Warren G. ir Nate Dogg, albumų. Be viso to, Neptunes turėtų pasirūpinti ir naujais jų nuosavos įrašų kompanijos "Star Track Records" atlikėjų Clipse ir Fam-Lay albumais.

:

Šią savaitę į Music.lt Top 40-uką pretenduoja naujas Missy Elliott kūrinys "I'm Really Hot".


   

Facebook comments