„Mokinukių“ gerbėjai šturmuoja repeticijų salę

„Mokinukės“ labai atsakingai ruošiasi savo pirmajai dvikovai per LNK rodomoje Nacionalinėje Muzikos Lygoje (NML).

Jau rytoj, trečiadienį, merginų šešeriukės laukia rimtas išbandymas – kova su sparčiai populiarėjančiais „In Culto“ vaikinais.

“Kasdien repetuojame po tris valandas, nepamirštame ir savo varžovų patyrinėti – svarstome, kokios gali būti jų silpnosios ir stipriosios pusės. Jaučiamės taip, lyg ruoštumėmės ne muzikinei dvikovai, bet atsakingoms krepšinio varžyboms”, - pasakojo „Mokinukės“.

Hitais “Pažadai” bei “Bye bye” labai greitai išgarsėjusios Marijampolės moksleivės jau įsitikino, kad populiarumas gali sukelti ir problemų.

“Repetuoti tampa vis sudėtingiau – tenka užsirakinti salės, kurioje dainuojame bei šokame duris, uždangstyti langus – kieme ir už durų susirinkę gerbėjai dainuoja taip garsiai, jog kartais surengti repeticiją būna tiesiog neįmanoma. Pasirodo, mūsų gerbėjai kažkokiu būdu sužino, kada repetuosime, ir mums renkantis į salę, jau lūkuriuoja prie jos, tikėdamiesi autografų”, - sakė per kelis mėnesius tikromis įžymybėmis tapusios merginos.

Praėjusį sekmadienį į Marijampolę atvyko ir „Mokinukių“ gerbėjai iš Kauno – du paaugliai vaikštinėjo po miestą ir sutiktų žmonių klausinėjo, kur jie galėtų rasti „Mokinukių“ repeticijų vietą.

Įdomiausia, kad vienas užkalbintųjų pasirodė esąs mokyklos, kurioje repetuoja merginos, sargas.

Jis ir informavo „Mokinukes“ apie iš didmiesčio atvykusius gerbėjus.


   

Facebook comments