Ms. Dynamite užpuolė niekuo dėtą moterį

Paaiškėjo, kad Didžiosios Britanijos hip-hop‘o/R&B žvaigždė Ms. Dynamite, kuri neseniai pasirašė 1 milijono svarų sterlingų vertės reklaminę sutartį si „Pepsi“, buvo suimta dėl įtarimų užpuolimu. Pasakojama, kad Dynamite, pietaudama viename kinietiško maisto restorane, pradėjo rėkti ant kitos ten valgiusios lankytojos, o po to, kaip teigia liudininkai, sekė dainininkės antausis į minėtosios moters veidą.

Tariamas incidentas, pranešama, įvyko Centriniame Londone esančiame „Soho“, Wardour gatvėje. Šaltiniai policijoje teigė, jog 23-ejų metų dainininkė praėjusią savaitę pati savanoriškai atvyko į policijos nuovadą.

“23-ejų metų moteris spalio 1-ąją dieną savanoriškai atvyko į centrinę Londono policijos būstinę. Tai ji padarė dėl kaltinimų užpuolimu, susijusiu su rugsėjo 17-ąją dieną Wardour gatvėje esančiame restorane įvykusiu incidentu,“ sakė policijos metropoliteno atstovė spaudai.

Ms. Dynamite, kurios tikrasis vardas yra Niomi McLean-Daley, 2002-aisiais laimėjo prestižinį „Mercury“ muzikinį prizą už savo albumą „A Little Deeper“, o vėliau seko dar viena pergalių serija, kurioje – du „Brit“ bei trys „MOBO (Music of Black Origin)“ apdovanojimai.

Didžiosios Britanijos žvaigždė dar kartą duoti parodymus policijai privalės lapkritį, teigia spauda.


   

Facebook comments